Hepsiburada'dan Premium Abonelik Hakkında Açıklama: Fiyatı Artacak mı?

27
9
1
1
0
E-ticaret devi Hepsiburada, bugün gerçekleştirdiği etkinlikte Premium abonelik fiyatları hakkında açıklama yaptı. Şirket, fiyatların artıp artmayacağı sorusuna cevap verdi.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından birisi olan Hepsiburada, geçtiğimiz haftalarda beklenmedik bir sürprizle gelmişti. Bazı kullanıcılar, Hepsiburada üzerinde Premium hizmetine dair ilan görmüştü. Bu gelişmeden birkaç gün sonra şirket, Premium hizmetini resmen başlatmıştı.

Aylık 9,90 TL karşılığında satın alınabilen Hepsiburada Premium hizmeti, bugün en merak edilen sorulardan birine cevap buldu. Premium hizmeti için özel bir etkinlik düzenleyen Hepsiburada, Premium abonelik fiyatlarının önümüzdeki zamanlarda değişip değişmeyeceği konusuna cevap verdi.

Net bir cevap verilmedi:

hepsiburada premium

“Fiyatlar değişecek mi ya da bu promosyon fiyatı mı?” sorusuna cevap veren Hepsiburada, “Müşteri deneyimini etkilemeden ne yapabileceğimizi düşünüyoruz her zaman.” ifadelerini kullandı. Şirket, bu açıklamasıyla fiyatların zamlanıp zamlanmayacağı sorusunu nispeten yanıtsız bıraktı. 

Hepsiburada Premium kullanıcılarına neler sunuyor?

Hepsiburada Premium’a abone olan kullanıcılar, 25 TL ve üzeri tüm alışverişlerde ücretsiz kargo, alışveriş tutarının %3’ü kadar HepsiPapel kazanımı, 22,90 TL değerindeki BluTV aboneliği ve ücretsiz mobilya montajı gibi pek çok avantaj elde ediyor. Hepsiburada Premium hakkında daha fazla detaylı bilgi için aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

27
9
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
27
9
1
1
0