Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Setinde Yaşanan Korkunç Kaza, Çekimleri Durdurdu

405
36
15
15
14
Çekimleri İngiltere'de devam eden Hızlı ve Öfkeli 9'un setinde korkunç bir kaza yaşandı. Edinilen bilgilere göre bir dublör, çekimler sırasında düşerek ağır yaralandı. Talihsiz oyuncunun tedavi süreci devam ediyor.

Hayatımıza 2001 yılında giren ve neredeyse hepimizin bir kaç kez izlediği film efsanesi Hızlı ve Öfkeli'nin 9. filmi için çalışmalar sürüyor. Ancak ortaya çıkan son bilgilere göre sette yaşanan bir kaza, çekimlerin durmasına neden oldu.

Warner Bros'un Londra'da bulunan Leavesden Stüdyoları'nda çekimleri devam eden Hızlı ve Öfkeli 9'un setinde bir dublör, çekimler sırasında düşerek ağır yaralandı. Dün yaşanan olay, film ekibi tarafından da doğrulandı ve çekimlerin durdurulduğu duyuruldu.

hızlı ve öfkeli

Hastane görevlileri tarafından yapılan açıklamalara göre bir oyuncunun sette düştüğü ve ambulans çağırıldığı bildirildi. Stüdyoya kısa bir süre içerisinde ulaşan sağlık görevlileri, oyuncuya yaptıkları ilk müdahalenin ardından oyuncunun hastaneye naklini sağladılar. İlk belirlemelere göre dublör oyuncunun çok ciddi bir kafa travması bulunuyor ve iyileştirilmesi için gerekli olan tedavi uygulanmaya başladı. 

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekimlerine ne zaman devam edileceği ise bilinmiyor.

Kaynak : https://www.ign.com/articles/2019/07/22/fast-and-furious-9-stuntman-injury-halts-production
405
36
15
15
14
Emoji İle Tepki Ver
405
36
15
15
14