Başrolde Dwayne Johnson'ın Yer Alacağı Hızlı ve Öfkeli Evreninde Geçecek “Bağımsız” Bir Film Daha Duyuruldu!

15
3
2
2
0
Başrolde Dwayne Johnson'ın Yer Alacağı Hızlı ve Öfkeli Evreninde Geçecek “Bağımsız” Bir Film Daha Duyuruldu!
Dwayne Johnson, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yepyeni bir Hızlı ve Öfkeli filmi daha duyurdu. Film, hem ana seri hem de Hobbs & Shaw filminden bağımsız olacak.

Bitti bitecek dedikçe bitmek bilmeyen Hızlı ve Öfkeli serisinden sürpriz bir film haberi daha geldi. En son final filmi olacak Hızlı ve Öfkeli 10’un 3 parçaya ayrılarak vizyona gireceği belli olmuşken bugün, Dwayne Johnson, yeni bir film daha duyurdu.

Hızlı ve Öfkeli serisinde Luke Hobbs’u canlandıran Johnson, filmin ana serisinden bağımsız ve “Hobbs ve Shaw”ın devamı olmayacak bağımsız bir film geleceğini paylaştı. Dwayne’in paylaşımı şu şekildeydi:

Yeni bir bağımsız Hızlı ve Öfkeli filmi geliyor:

“Luke Hobbs, Hızlı ve Öfkeli serisine geri dönecek. Efsanevi kanun adamını göreceğiniz bir sonraki Hızlı ve Öfkeli filmi, taze, yeni bir bölüm olarak hizmet verecek ve FASTX: Kısım II için hazırlanacak HOBBS filmi olacak.”

Yeni Hobbs filminin senaristi Chris Morgan olarak açıklanırken filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı, vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu hakkında bir ipucu verilmedi.

Fakat bir tahmin yapmak gerekirse filmin 2024 yılı içinde çıkmasını bekleyebiliriz. Zira Dwayne’in filmin bağlanacağını belirttiği Hızlı ve Öfkeli 10: Kısım II, 2025 yılında vizyona girecek.

15
3
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
15
3
2
2
0