Huawei, Çocuklara Özel Children’s Watch 4X Akıllı Saatini Tanıttı

16
8
5
3
1
Huawei, çocuklara özel olarak tasarladığı yeni akıllı saati Children's Watch 4X'i tanıttı. Çift kamerası ve konum bulma özelliği ile üst düzey güvenlik sunan saat, dayanıklı yapısıyla kolay kolay kırılmayacak gibi görünüyor.

Kısa süre önce yeni akıllı bilekliği Band B6 ve yeni tableti MatePad 10.8’i tanıtan Huawei, aynı etkinlikte çocuklara özel yeni akıllı saati Huawei Children’s Watch 4X’i de gün yüzüne çıkardı. Huawei, yeni akıllı saatinde çocuklar için daha fazla güvenlik ve dayanıklılık vadediyor.

Güvenlik için hem kullanıcının yüzüne bakan bir 5 MP ön kamera, hem de karşısındakini görüntülemesini mümkün kılan bir 8 MP üst kameraya sahip olan Children’s Watch 4X, çift frekanslı yapay zeka destekli konum bulma özelliğine de sahip.

huaewi

1 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanına sahip olan akıllı saat, güvenlik için ekstra güçlü bir tasarıma ve entegre kayış sistemi sayesinde 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılığa sahip. NFC bağlantı desteği bulunan akıllı saatte sesli asistan özelliği de bulunuyor.

Manyetik hızlı şarj özelliği ile hızlı bir şekilde şarj olabilen Huawei Children’s Watch 4X, tek şarjla 2 gün kullanım vadediyor. Huawei, pek çok dayanıklılık ve güvenlik özelliğine sahip yeni çocuk akıllı saati için 1392 TL+vergiler fiyat etiketi belirlemiş durumda.

Huawei Children's Watch 4X tanıtım videosu

16
8
5
3
1
Emoji İle Tepki Ver
16
8
5
3
1