Huawei, Gelişmiş Özellikleriyle Dikkat Çeken Akıllı Bilekliği Band B6'yı Duyurdu

19
8
4
1
0
Huawei, yeni akıllı bilekliği Band B6'yı duyurdu. 1.53 inç büyüklüğünde kavisli bir ekrana sahip olan bileklik, kullanıcıların ilgisini çekecek özelliklere sahip. Huawei'nin yeni akıllı bilekliği, bu gece itibarıyla ön sipariş kapsamında satın alınabilecek.

Çinli teknoloji üreticisi Huawei, bugün bir lansman etkinliği düzenleyeceğini açıklamıştı ve şimdi, bu etkinlikteki ürünlerden bir tanesi gün yüzüne çıktı. Şirket, geliştirilmiş özellikleri olan "Band B6"yı hayranlarının beğenisine sundu. Şirket bu duyuruyla, B serisi akıllı bilekliklerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Huawei Band B6, 1.53 inç büyüklüğünde kavisli bir ekrana sahip. 326PPi piksel yoğunluğuna sahip olan bu ekran, parlaklık ayarı yapılabilmesi ve kullanıcılara sunduğu bildirimlerle hayatı kolaylaştırıyor. Ayrıca Huawei'nin B band serisinin diğer ürünlerinde olduğu gibi Band B6 da akıllı bilekliğin yanı sıra kablosuz kulaklık olarak da kullanılabiliyor.

Karşınızda Huawei Band B6

Huawei Band B6

Gücünü Kirin A1 işlemcisinden alan Huawei Band B6, Bluetooth 5.2 bağlantı desteğine sahip. Huawei mühendisleri, geliştirdikleri özel bir algoritmayla da bu akıllı bilekliğin mikrofonuna bir gürültü engelleme özelliği eklemişler. Kullanıcılar, bu özellik sayesinde telefon görüşmelerini daha yüksek kalitede gerçekleştirebiliyorlar.

Band B6'nın sağlıksal yeteneklerine baktığımızda, bu akıllı bilekliğin kalp atış hızı, stres, uyku, kadınların fizyolojik döngüleri ve kandaki oksijen seviyesini ölçme gibi özellikler görüyoruz. Ayrıca bu akıllı bileklik, 9 farklı spor aktivitesi için detaylı ve anlık ölçümler sunabiliyor. Kullanıcılar, Band B6'nın sahip olduğu tüm bu özelliklerden fazlasıyla etkilenecekler gibi görünüyor.

Huawei Band B6

Huawei Band B6'nın ekranında, kısa mesajlar, aramalar, hava durumu, müzik uygulamalarının kontrolü, uzaktan fotoğraf çekme ve çalar saatleri kontrol etme gibi işlevler kontrol edilebiliyor. Ayrıca yine farklı spor aktiviteleri de doğrudan ekran üzerinden yönetilebiliyor. Peki Huawei'nin yeni akıllı bilekliğinin kullanım süresi nasıl?

Huawei tarafından yapılan açıklamalara göre Band B6, tam şarjda 8 saat konuşma süresi sunuyor. USB Type-C bağlantısıyla şarj edilebilen cihaz, ilginç bir şekilde sadece 10 dakikalık şarj ile 4 saate kadar konuşma imkanı sunuyor. Huawei'nin yeni akıllı bilekliği, sunduğu diğer özelliklerin yanı sıra kullanım süresiyle de dikkat çekecek gibi görünüyor.

Huawei

Huawei, yeni akıllı bilekliklerinin bu gece itibarıyla ön sipariş kapsamında satışa sunulacağını açıkladı. Ürünün normal satışları ise 6 Ağustos itibarıyla başlayacak. Huawei, yeni akıllı bilekliğinin fiyatını 140 dolar (yaklaşık 970 TL + vergiler) olarak açıkladı. Huawei Band B6'nın Huawei Türkiye aracılığıyla ülkemize ne zaman geleceği şu an için bilinmiyor.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2020/07/30/huawei-band-b6-announced-coming-with-enhanced-features/
19
8
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
19
8
4
1
0