Eşinden Boşanmak İsteyen Türk Instagram Fenomeni Kadına Tehdit: Seni Yaşatmayız

142
18
7
5
2
Instagram'da 'Peppycooky' kullanıcı adıyla bilinen Ezgi Özanlar, boşanmak istediği gerekçesiyle kocası ve kayınpederi tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

PeppyCooky ismiyle bilinen Instagram fenomeni Ezgi Özanlar, 2018 yılında evlendiği kocasından boşanmak isteyince kayınpederinden ve eşinden tehditler almaya başladı. 

Savcılığa suç duyurusunda bulunan Özanlar, kayınpederinden “Seni Adana’da yaşatmayız.” tarzında tehditler aldığını, artık tek başına dışarı çıkamadığını ve ofiste yaşamak zorunda kaldığını dile getirdi.

"Boşandıktan sonra Adana'da yaşayamazsın"

ezgi özanlar

2018 yılında Lütfu Özanlar ile evlendikten sonra Adana’ya taşınan Ezgi Özanlar, anlaşamadıkları gerekçesiyle kocasıyla medeni bir şekilde boşanmak istediğini, ancak kocasından ve ailesinden hiç de medeni olmayan davranışlar görmeye başladığını dile getirdi. Kayınpederi Hasan Özanlar tarafından tehdit edilen genç kadın, kendini yalnız ve tehlike altında hissettiği için artık tek başına dışarı çıkamadığını, güvenlik kameraları taktırdığı ofisinde yaşamaya başladığını belirtti. 

Ezgi Özanlar, tehditlerle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Her yere ekip arkadaşımla gidip geliyorum. Bu süreç taşıyamayacağım boyutlara geldi. Elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Bugün suç duyurusunda bulundum. Diliyorum ki kadınlar artık güçlü olarak hayata devam edebilecek duruma gelir ve bu tarz tehditlerle karşılaşmazlar.”

Adana’ya taşındıktan sonra kendisine bir iş ve dolayısıyla yeni bir hayat kurduğunu belirten Ezgi Özanlar, sadece medeni bir şekilde boşanmak istediğini ve boşandıktan sonra da Adana’da yaşamaya devam etmek istediğini, ancak kayınpederinin "Boşanırsan Adana'da yaşayamazsın." tarzında tehditlerde bulunduğunu dile getirdi. 

Kaynak : https://tr.sputniknews.com/turkiye/202102181043839643-bosanmak-isteyen-instagram-fenomenine-kayinpederinden-seni-adanada-yasatmayiz-tehdidi/
142
18
7
5
2
Emoji İle Tepki Ver
142
18
7
5
2