Asya’nın Prestijli Tasarım Ödülü K-DESIGN AWARD, TECNO POVA 3’ün Oldu

9
5
3
1
0
Yüzlerce projenin yer aldığı ve Asya’nın saygın tasarım ödülleri arasından yer alan K-DESIGN AWARD’ın kazananı, TECNO POVA 3 ile TECNO oldu. Firma, bu ödüle ilk defa ulaşmayı başardı.

Akıllı telefonların hayatımızdaki yeri büyüdükçe bu cihazların teknolojik özellikleri kadar tasarımları da önemli olmaya başladı. Haliyle firmalar da daha zarif, daha göz alıcı modeller için ellerinden geleni yapıyor ve bu alanda da öne çıkmaya çalışıyor. 

Son dönemin dikkat çeken markalarından olan TECNO, TECNO POVA 3 modeli ile Asya’nın prestijli tasarım ödülleri arasında yer alan K-DESIGN AWARD’ı kazanmayı başardı.

TECNO POVA 3, göz alıcı tasarımıyla ödüle kavuştu

tecno pova 3

TECNO POVA 3’ün tasarımına baktığımızda elektrik mavisi olarak adlandırılan bir rengin kullanıldığını görüyoruz. Dış yüzeyinin ortasında, aşağıya doğru bir çubuk şeklinde uzanan LED’li güç ışığı, otomobillerdeki aerodinamik tasarımları andıran ortaya doğru çıkıntılı arka paneli ile model, rakiplerinden kolayca ayrılan bir görünüme sahip. 

Ödülle ilgili olarak konuşan TECNO Mobile Türkiye Ülke Müdürü Hank Li, yaptığı açıklamada, "TECNO POVA 3’ün bu uluslararası ve prestijli ödüle layık görülmesinden onur duyuyoruz. Misyonumuz tasarım diline sürekli meydan okumaktır. TECNO POVA 3 için K-Design Ödülünü almak, doğru yönde yeni mihenk taşlarına ulaştığımızın bir kanıtıdır. Kullanıcılarımıza hayatlarını en iyi şekilde yaşamaları için güvenebilecekleri en yeni ve en yenilikçi teknolojik cihazları sunmak için teknoloji ve tasarımın sınırlarını zorlamak adına kendimizi adamaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 

tecno pova 3

Oldukça sıkı bir değerlendirme aşamasından sonra, 27 ülkeden 1900 nitelikli başvuru arasından sıyrılmayı başaran TECNO POVA 3, 128 GB depolama, 6 GB RAM, 8 çekirdek 2.0 GHz işlemci ile geliyor ve 6.9 inçlik bir FHD+ ekranı ve 50 MP’lik de bir kamerası bulunuyor. 

9
5
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
9
5
3
1
0