Dört Yıldır Beklenen League of Legends Oyunu 'Convergence'ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

4
1
1
1
0
League of Legends evreninde geçen yeni oyun Convergence'ın çıkış tarihi açıklandı. Ekko olarak oynayacağımız oyundan bir fragman da geldi.

Riot Games’in 2009’da piyasaya sürdüğü League of Legends oyunu, günümüzde artık bir evrene dönüştü. Oyun evrenindeki şampiyonların başrolde olduğu bir Netflix dizisinden farklı şampiyonları konu alan yeni oyunlara kadar artık farklı konseptlerle LoL dünyasını görmeye başlamıştık.

Şirket, son olarak 2019 yılında gösterilen ve sevilen şampiyon Ekko’ya odaklanan bir oyun daha çıkarıyor. Convergence: A League of Legends Story adıyla çıkacak yeni oyun, tüm platformlarda yayınlanacak. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

Convergence fragmanı:

Convergence nasıl bir oyun olacak?

convergence

Double Stallion tarafından geliştirilen Convergence, 2D platform oyunu olacak. Geliştirici şirket, daha önce Speed Brawl ve Big Action Mega Fight! oyunlarıyla adını duyurmuştu.

Oyunda, Ekko olarak 2D dünyada zamanı büktüğümüz, bol bol aksiyon yaşadığımız Zaun’a atılacağız. Parkur elementlerine de yer verecek oyunda zaman kontrol yeteneklerimizi geliştirerek düşmanları yeneceğiz.

Oyunun sistem gereksinimleri henüz paylaşılmadı.

Convergence çıkış tarihi:

convergence

Convergence: A League of Legends Story, 23 Mayıs’ta yayınlanacak. Oyun, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC platformlarından oynanabilecek.

Convergence fiyatı:

Convergence’ın fiyatı henüz açıklanmadı.

4
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
1
0