Amazon'a Tesla'ya Ortak Olmanızı Sağlayan Midas, Artık Borsa İstanbul'daki Şirketlere de Yatırım İmkanı Sunacak

9
4
2
1
0
Amazon'a Tesla'ya Ortak Olmanızı Sağlayan Midas, Artık Borsa İstanbul'daki Şirketlere de Yatırım İmkanı Sunacak
Yerli yatırım platformu girişimi Midas, Borsa İstanbul'daki şirketlere yatırım yapmanızı sağlayacak. Tüm işlemler, ekstra masraf olmadan gerçekleştirilebilecek.

Dünyanın en büyük borsalarından NASDAQ ve New York Menkul Kıymetler Borsası’ndaki şirketlere yatırım yapmanızı sağlayan yerli yatırım platformu Midas, bugün büyük bir haberle gündeme geldi. Platform, artık Borsa İstanbul’da (BİST) listelenen şirketlere yatırım yapma imkânı da sunmaya başladı.

Midas tarafından paylaşılan detaylara göre kullanıcılar, hesap işletim ve saklama gibi ekstra ücretlere tabi olmadan Borsa İstanbul’da yatırım işlemleri gerçekleştirebilecekler. Bununla birlikte hesap açılış ücreti, canlı veri ücret, takas payı ve rüçhan kullanımı gibi masrafların hiçbiri de alınmayacak.

Midas'ın BIST duyurusu:

Midas CEO’su Egem Arslan, platformda başlayan Borsa İstanbul işlemleri hakkında yaptığı açıklamada bunun platform için en heyecan verici kilometre taşlarından biri olduğunu paylaştı. Eraslan, amaçlarının Midas kullanıcılarına en şeffaf ve modern yatırım deneyimini sunabilmek olduğunu açıkladı.

200 binden fazla kullanıcısının ABD borsalarında yatırım yapmasını sağlayan Midas’ta kullanıcılar, her hafta içi sabah 10.00 itibarıyla Borsa İstanbul’da işlem yapmaya başlayabilecek. Platformdaki tüm işlemler, ABD borsalarının kapanış saati olan 23.00’a kadar devam edecek.

9
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
9
4
2
1
0