NVIDIA GeForce RTX 30 Ekran Kartlı Monster Gaming Notebook'larda Bahar Kampanyası Başladı

17
1
0
0
0
Monster Notebook, NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU içeren dizüstü oyuncu bilgisayarı modellerinde bahar indirimi fırsatlarını sunuyor. Hem oyuncuların hem de içerik üreticilerin ihtiyaçlarına yanıt veren RTX 30 serisi ekran kartlı Abra ve Tulpar gaming notebook modelleri, avantajlı fiyatlarla 30 Nisan 2023 tarihine kadar satın alınabilecek.

NVIDIA'nın yeni nesil oyunlar için geliştirdiği üst düzey teknolojilerle donatılmış GeForce RTX 30 serisi ekran kartlı Monster Notebook oyun bilgisayarlarına, bahar kampanyasıyla indirimli fiyatlarla sahip olunabiliyor. Oyunculara ve içerik üreticilerine yönelik yüksek performanslı çözümler sunan seçili Monster Notebook NVIDIA GeForce RTX 30 serisi bilgisayarlarını içeren bahar kampanyası, 30 Nisan 2023 tarihine kadar Monster’ın internet sitesinde geçerli.

Bugünkü popüler oyunların birçoğu, gelişmiş grafik özellikleri sebebiyle yüksek kapasiteli grafik işlemcilere (GPU) ihtiyaç duyuyor. Aynı şekilde, video içerik üreticileri ve video grafikerler için de grafik performansı önemli bir faktör. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar, bu gereksinimleri karşılayarak kullanıcılar için büyük bir rahatlık sağlıyor. Monster Notebook oyun bilgisayarları da NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'larla üst düzey uyum sunuyor.

Monster Notebook bahar kampanyasında sepette geçerli indirimler:

Model Güncel fiyat İndirim İndirimli fiyat
A5 V16.7.4 ₺18.999 ₺1.000 ₺17.999
A7 V12.5.4 ₺21.899 ₺500 ₺21.399
A7 V13.2.4 ₺24.399 ₺500 ₺23.899
A5 V19.3 ₺22.499 ₺300 ₺22.199
A5 V19.3.1 ₺24.799 ₺300 ₺24.499
A5 V19.3.4 ₺26.899 ₺1.900 ₺24.999
T7 V20.5 ₺28.499 ₺500 ₺27.999
T7 V20.5.1 ₺31.999 ₺500 ₺31.499
T7 V20.5.6 ₺32.099 ₺2.000 ₺30.099

Monster Notebook, RTX 30 serisiyle oyunculara neler sunuyor?

monster notebook

NVIDIA'nın 2. nesil RTX mimarisi olan Ampere tarafından desteklenen bu GPU'lar; son derece gerçekçi ışın izleme özellikleri ve en yeni yapay zekâ teknolojisi için RT çekirdekleri, tensör çekirdekleri ve istikrarlı işlem yetenekli çoklu işlemciler içeriyor. Monster Notebook'un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi bilgisayarları, günümüzün en iyi oyunlarında oyuncuların performanslarını ve yaratıcılıklarını sergilemelerine imkan sağlıyor.

Cyberpunk 2077, Marvel's Spider-Man Remastered, Valorant ve Apex Legends gibi popüler oyunlar; Monster Notebook'un GeForce RTX 30 serisi GPU'lu bilgisayarlarıyla gerçek güçlerini ortaya çıkarıyor. Devrim niteliğindeki ışın izleme ve yapay zekâ teknolojilerine sahip bu gaming notebook modelleri, 150'den fazla popüler oyun ve uygulamada üst düzey gerçekçi grafikler sunuyor.

NVIDIA Reflex teknolojisi ile gecikme süresi ortadan kalkıyor:

monster notebook

Oyun severler için düşük gecikme süreleri önemlidir ve NVIDIA Reflex bu konuda çözüm sunuyor. Daha az gecikme süresiyle oyuncular hedeflere daha hızlı odaklanıyor ve daha hızlı tepki süreleri elde ediyor. Bu, özellikle espor yarışmalarında rekabet üstünlüğü sağlıyor. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lu Monster Notebook'lar, NVIDIA Reflex özelliği sayesinde oyunlarda daha hızlı odaklanma, daha hızlı tepki süreleri ve nişan alma hassasiyetini artırma imkanı sunuyor.

Grafik ayarları ve çözünürlük, dertsiz tasasız hat safhada kullanılabiliyor:

monster notebook

Monster Notebook'un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi grafik işlemcili gaming notebook modellerinde, NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) teknolojisi ile yüksek performans artışı sağlanıyor. NVIDIA tarafından geliştirilen yapay zekâ algoritması DLSS, GeForce RTX GPU'ların tensör çekirdeklerini kullanarak oyunlarda hızı artırıyor ve en yüksek seviyede görsel deneyim sunuyor.

Örneğin, kullanıcı 4K çözünürlüğe sahip bir ekranda oyun oynarken oyun motoru 1080p çözünürlükteymiş gibi çalışıyor. Ancak DLSS, eksik pikselleri doldurarak oyunun 4K'da görünmesini sağlıyor. Bu sayede FPS değeri olarak iki kata kadar performans artışı yaşanıyor.

Gerçek hayattaki ışık ve yansımalar, oyunlara da geldi:

monster notebook

Monster Notebook bilgisayarların NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'ları, ışın izleme teknolojisi kullanarak oyunlarda inanılmaz derecede gerçekçi grafikler sağlıyor. Bu teknoloji; ışığın fiziksel davranışlarını simüle ederek ışık, gölge, yansıma ve çevresel perdeleme gibi kritik bileşenleri daha keskin ve gerçeğe yakın şekilde hesaplıyor. Sonuç olarak, ışığın oyun içindeki hareketlerinden kaynaklanan efektler çok daha gerçekçi bir şekilde sunuluyor.

Donanım gücünü optimize eden yazılım çözümü

monster notebook

Mükemmel donanımlar bile yazılım desteğiyle daha iyi hale gelir. NVIDIA "NVIDIA Broadcast" uygulaması, oyun meraklılarına yayıncılık konusunda kapsamlı seçenekler sunuyor. Monster Notebook bilgisayarlarındaki NVIDIA Broadcast uygulaması, yapay zekâ destekli ses ve video özellikleri ile oyuncuların evlerini etkileyici bir stüdyoya dönüştürme imkanı sağlıyor.

Canlı yayınlar, sesli ve görüntülü sohbetler, video konferanslar ve diğer etkinlikler daha kolay ve yüksek kaliteli hale getiriliyor. NVIDIA Broadcast, mikrofonları, hoparlörleri ve web kameraları akıllı cihazlara dönüştürerek oyunculara sanal arka plan, otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi özellikler sunuyor.

Monster Notebook, satış öncesi ve sonrasında da müşterilerine destek sunuyor

Bahar kampanyasına katılan kullanıcılar, Monster Notebook'un sunduğu ek hizmetlerle de memnuniyetlerini artırıyor. Monster Notebook, ömür boyu bakım garantisiyle kullanıcılarına gaming notebooklarını daha uzun süre en iyi performansla kullanabilmeleri için ömür boyu ücretsiz düzenli bakım hizmeti sunuyor.

Monster Notebook'un parçalı ödeme hizmeti, limit yetersizliği nedeniyle tek kartla ödeme yapamayan kullanıcılar için birden fazla kartla ödeme kolaylığı sağlıyor. Aynı gün teslimat sunan Monster Express ve kullanıcı kaynaklı hataları da kapsayan Tamamlayıcı Garanti Paketleri, Monster Notebook'un sunduğu diğer hizmetler arasında bulunuyor.

Bahar kampanyası 30 Nisan’a kadar geçerli!

Monster Notebook'un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'lu bilgisayarlarıyla oyun dünyasında benzersiz bir deneyim yaşamak isteyenler için bahar kampanyası, 30 Nisan 2023 tarihine kadar devam ediyor. Bahar kampanyası indirimlerinden yararlanarak NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU'larla güçlendirilmiş Monster Notebook'ların üstün performansını keşfetmek için Monster’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

17
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
1
0
0
0