• Anasayfa
  • Sinema
  • Netflix, Gelecek Yıl Another Life’ın Devam Sezonunu Çekecek

Netflix, Gelecek Yıl Another Life’ın Devam Sezonunu Çekecek

11
2
1
0
0
Netflix, rakiplerini saçtığı para ile boğmaya çalışmaya devam ediyor. Platformun özgün içeriklerinden biri olan Another Life, ilk sezonu beklenen etkiyi yaratamamış olsa da yenilendi.

Netflix ekranlarında birbirinden çok farklı olan pek çok yapım yer alıyor. Bu yapımların önemli bir kısmı da platformun özgün içeriği. Bu içeriklerden biri de Another Life. Dizinin başrolündeki isim, Battlestar Galactica ve Longmire ile tanıdığımız Katee Sackhoff, Twitter’dan yaptığı açıklama ile dizinin ikinci sezonu için açıklamalarda bulundu.

The Hollywood Reporter tarafından yapılan habere göre dizinin ikinci sezonu, gelecek yıl Kanada’daki Vancouver şehrinde çekilecek. Yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı bilinmese de 10 bölüm olması neredeyse kesin olarak görülüyor. 

Sackhoff, dizinin en az 3 sezonluk hikaye barındırdığını söylemişti. 

Another Life neden yenilendi?

another life netflix

Another Life kötü bir dizi değil ama pekala bir başyapıt da sayılmaz. Dahası, Netflix’in daha iyi yorumlar alan ve daha başarılı görünen dizileri yayından kaldırdığına da şahit olduk. Another Life’ın iptal edilmemesi bu anlamda şaşırtıcı olabilir. 

Dev firmanın özgün içeriklerden sorumlu başkan yardımcısı olan Cindy Holland, 2018 yılında yaptığı açıklamada, platformun yayınlanacak programlara nasıl karar verdiği anlatmıştı. Holland, bir dizinin yenilenmesi için en büyük etmenin dizinin masrafını çıkaracak kadar çok izlenmesi olduğunu söylerken, diğer kıstaslar olarak da hayran kitlesinin ne kadar sevildiğini, dizinin ne kadar sosyal olduğunu dikkate aldıklarını da söyledi. Temmuz ayından bu yana yayında olan Another Life muhtemelen yeterince izlendi ve kendine ikinci bir sezon şansı kazanmış oldu. 

Öte yandan gittikçe borçları artan Netflix’in yeni yapımlar konusunda nasıl davranacağı da büyük merak konusu olmuş durumda. Bakalım Disney+ gibi rakiplerin de piyasaya girmesi Netflix’i ne kadar zorlayacak.

Kaynak : https://www.engadget.com/2019/10/30/netflix-renews-another-life-second-season/?guccounter=1
11
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
2
1
0
0