• Anasayfa
  • Sinema
  • Efsane Anime Ghost in the Shell'in Yeni Bir Serisi Geliyor

Netflix'e Efsane Anime 'Ghost in the Shell'in Yeni Bir Serisi Geliyor

23
3
3
1
0
Netflix, geçtiğimiz salı günü yeni bir Ghost in the Shell animesinin platformlarında yayınlanacağını ifade etti.

Fransa’nın Annecy kentinde düzenlenen Annecy Uluslararası Animasyon Festivali’nde Netflix’in 'Netflix Original Anime: A Celebration of Anime and a Look Ahead' panelinde, platformun ev sahipliği yapacağı Ghost in the Shell anime serisinden ilk görsel paylaşıldı.

Paylaşılan fotoğrafta sadece baş kahramanımız cyborg Major Motoko Kusanagi’nin yüzü görülüyor. Ghost in the Shell: SAC_2045’in kahramanı Major’un çizimi Rus sanatçı Ilya Kuvshinov tarafından gerçekleştirildi.

Ghost in the Shell: SAC_2045’in arkasındaki isimler olan Shinji Aramaki ve Kenji Kamiyama, Kuvshinov’un serinin karakter tasarımcı olarak devam edeceğini söyledi. Masamune Shirow tarafından yaratılan Ghost in the Shell, daha önce birçok animeye ve hatta bir 'live action' filme uyarlanmıştı ancak ilk kez 3DCG formatında izleyicilerine sunulacak.

Scarlett Johansson’ın başrolünde yer aldığı 'live action' Ghost in the Shell filmi hayranları pek de tatmin edememişti, yeni çıkacak anime serisi hayranların bu konudaki hayal kırıklığını giderebilir. Ghost in the Shell: SAC_2045, 2020’de Netflix’teki yerini alacak.

Kaynak : https://www.looper.com/155205/netflix-unveils-first-photo-for-new-ghost-in-the-shell-anime-series/
23
3
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
23
3
3
1
0