22
5
4
3
3

Ülkemizde yerli akıllı telefon üretimi her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Son olarak yerli şirketlerden biri olan Casper, yeni telefonu Via A3+’ı tanıttı. Bizler de bu iddialı akıllı telefonu inceledik. Tasarım olarak günümüz akıllı telefon trendlerini yakalamış şık bir görünüme sahip akıllı telefon, başarılı teknik özellikleri ve yapay zekadan aldığı güç ile son derece iddialı bir cihaz konumunda.

Kamera performansında da son derece iddialı olan cihaz, arka tarafında 16 ve 5 MP olacak şekilde iki kameraya sahip. Bu kamerayla bokeh efekti gibi günümüzün popüler özelliklerini kaliteli bir şekilde yapan Casper Via A3+, ön tarafında bulunan 16 MP kamerayla da son derece sağlam işler çıkarıyor.

6.2 inçlik 2.5D kavisli Full HD bir ekranla karşımıza gelen cihaz, %82’lik ekran gövde oranı ve 19:9 en-boy oranı ile bizleri memnun etmeyi başarıyor. Yapay zeka sayesinde özellikle performans gerektiren işlemlerde enerji tüketimini azalttığını iddia eden cihaz, parmak izi okuyucu ve yüz tanıma sistemlerine sahip. Lafı daha fazla uzatmadan, sizleri Casper Via A3+ incelememizle baş başa bırakıyoruz.

22
5
4
3
3
Emoji İle Tepki Ver
22
5
4
3
3