Çorba Parası Kazanma Vakti: PASTAVILLA Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Turnuvası İçin Kayıtlar Başladı

1
1
0
0
0
PASTAVILLA sponsorluğunda gerçekleştirilecek Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası için kayıtlar başladı. 11 Kasım tarihinde 250 takımın eleme aşamasında mücadele edeceği turnuvanın finali, 12 Kasım'da 26 takımın rekabetine ev sahipliği yapacak. 20 bin TL'lik ödül havuzundan pay almak için siz de turnuvaya kayıt olabilirsiniz.

Battle royal denince akla gelen ilk oyunlardan PUBG: BATTLEGROUNDS, bu kez Türkiye'nin en köklü markalarından PASTAVILLA'nın sponsorluğunda oyuncuları 'çorba parası' için bir araya getiriyor. Toplamda 500 oyuncunun oluşturduğu 250 takımın yer aldığı Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası için kayıtlar 1 Kasım itibarıyla başladı.

1-10 Kasım tarihleri arasında dileyen 2 kişilik takımlar, Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası için kayıt yaptırabilecek. Turnuvanın eleme süreci, 11 Kasım tarihinde gerçekleşecek. Bu aşamada her biri 50 takımdan oluşan 5'er grup olacak ve takımlar, bulundukları grupta finale kalabilmek için birbirlerine karşı mücadele edecekler. 

Büyük final, 12 Kasım'da canlı yayınlanacak

pastavilla pung

Kimin ne kadar 'çorba parası' kazanacağının belli olacağı büyük final, 12 Kasım günü gerçekleştirilecek. Finalde 26 takım, 3 farklı haritada gerçekleştirilecek karşılaşmalarda en yüksek puanı alarak turnuvanın şampiyonu olmak için mücadele verecekler. Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası için ödül havuzu 20 bin TL olarak açıklanırken; şampiyon olmayı başaran takım 5.000 TL'lik büyük ödülün sahibi olacak.

Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası, Yağız Efe “10000DAYS” Vardarbaş’ın sunumuyla canlı olarak yayınlanacak. Turnuva hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için PASTAVILLA adına organizasyonu düzenleyen GIT Esports'un web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 12 Kasım'daki büyük finali saat 20:00 itibarıyla 10000DAYS Twitch kanalından takip edebilirsiniz.

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0