Renault, Yenilediği Aracı Kadjar’ı Türkiye’de Satışa Sundu: İşte Fiyatı

36
14
6
6
4
Başarılı Fransız otomobil üreticisi Renault, yenilenen kompakt SUV aracı Kadjar’ı güncellenen tasarımı ve yeni teknolojik donanımıyla birlikte Türkiye’de satışa sundu.

Renault’nun Nissan’la ortaklığının sonuçlarından biri olan Renault Kadjar, modern bir SUV’dan bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahip şekilde geliyor.

‘Ural Yeşil’, ‘Demir Mavi’ ve ‘Arsenik Gri’ renk seçenekleriyle gelecek olan yeni Kadjar, ön ızgaradaki krom tercihinin yanı sıra birçok tasarımsal değişiklikleriyle de dikkat çekiyor. Dış görünümde araca farklı dokunuşlar yapan Renault, Kadjar için 17 ve 19 inç olmak üzere iki ayrı jant seçeneğini de sunuyor.

Yalnızca tasarımda değil motorda da değişiklikler yapan Kadjar, 4 silindirli turbo beslemeli 1.3 litrelik motor ve 1.5 litrelik Blue dCi isimli iki motor seçeneğiyle geliyor. Modelin 1.3 benzinli modeli 140 ve 160 beygir olmak üzere iki farklı versiyona sahipken dizel sürümünde 115 beygirlik tek bir model bulunuyor.

Aracın içerisinde bulunan yeni güvenlik sistemleriyle de dikkat çekerken Kadjar’ın Touch modelinde bulunan elektrikli park freni ya da Bluetooth ve USB bağlantısı gibi özellikler standart donanım olarak geliyor.

Son olarak aracın fiyatına değinirsek aracın başlangıç fiyatıysa 158 bin 250 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Kaynak : https://www.sozcu.com.tr/2019/otomotiv/yeni-renault-kadjar-turkiyede-5146025/
36
14
6
6
4
Emoji İle Tepki Ver
36
14
6
6
4