15
7
3
2
2

Bir süredir akıllı telefon dünyasında beklediği başarıyı yakalayamayan HTC, bu yıl uzun bir aradan sonra ses getirecek üst seviye akıllı telefonu HTC U11 ile karşımıza çıkıyor. Özellikle ses ve video deneyimi konusunda üstün özelliklere sahip olan HTC U11, piyasanın en güçlü işlemcilerinden biri olan Snapdragon 835'ten gücünü alıyor.

Güçlü donanımıyla Samsung Galaxy S8 ve Sony Xperia XZ Premium gibi rakiplerinin karşısına çıkan HTC U11'i rakiplerinden ayırt eden en büyük özelliği ise gelişmiş ses özelliklerinin yanı sıra 'Edge Sense' isimli yeni bir özellikle birlikte gelmesi. HTC U11'in bu özelliği sayesinde telefonun sağ ve sol kısımları basınca karşı duyarlılık gösteriyor ve uyguladığınız baskı şiddetine göre çeşitli işlevleri yerine getirebiliyor.

Tasarım anlamında da şık olan HTC U11, genel olarak baktığımızda gerek tasarım gerekse teknik özellikler açısından oldukça başarılı bir telefon. Biz de telefonla ilgili tüm yorumlarımızı inceleme videomuzda sizlerle Webtekno olarak paylaşıyoruz.

15
7
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
15
7
3
2
2