Silent Hill 2 Remake'in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıkmış Olabilir!

6
1
1
1
0
Konami'nin geçtiğimiz yıl duyurduğu Silent Hill 2 Remake, Avustralyalı bir sitede listelendi. Listelemede oyunun çıkış tarihi ve fiyatı yer alıyor.

Oyun devi Konami, geçtiğimiz yıl sevilen korku serisi Silent Hill’e özel bir etkinlik geliştirmiş ve üç yeni oyunun geleceğini duyurmuştu. Bunlardan biri de 2001 tarihli ikonik yapım Silent Hill 2’nin günümüz grafiklerine kavuşarak bir remake’iydi.

O günden bu yana ise orijinal oyunu yapan Blooper Team’in elinden çıkacak oyun hakkında pek bir bilgi bilinmiyordu. Konami de çıkış tarihiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştı. Bugün ortaya çıkan bir listeleme, bu tarihin ne zaman olabileceğini gösterdi.

Silent Hill 2 Remake, 29 Eylül’de çıkabilir

Avustralya’da bulunan Gorilla Gaming isimli bir internet sitesi, Silent Hill 2 Remake’i sitesinde listeledi. Şu an hâlen yayında olan, buradan ulaşabileceğiniz listelemede, oyunun 29 Eylül tarihinde çıkabileceği görülüyor.

Tabii ki bunun gerçekten çıkış tarihi olup olmadığı konusunda herhangi bir resmi bilgi yok. Ancak, ön sipariş verilebilmesi ve kesin tarihin yer alması bu ihtimali güçlendiriyor. Bunun yanı sıra sitede oyunun fiyatının 89 Avustralya doları (1426 TL) olduğu da dikkatlerden kaçmıyor.

Silent Hill 2 Remake’in resmi çıkış tarihi için Konami’nin duyurusunu beklememiz gerekiyor. Çoğu oyun etkinliği geride kalmışken şirketin ne zaman duyuru yapabileceği konusunda ise tahminde bulunmak çok zor.

Silent Hill 2 Remake dışında seriden iki oyun, bir interaktif dizi ve bir film de yolda. Konami, karakterlerin kaderini seçimlerinizle belirleyebileceğiniz interaktif dizi Silent Hill: Ascencion’ın ilk fragmanını yakın zamanda paylaşmıştı.

Silent Hill 2 Remake fragmanı

6
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
6
1
1
1
0