• Anasayfa
  • Oyun
  • Stranger Things'in Son Sezon Mobil Oyunu Çıktı

Stranger Things'in Üçüncü Sezonunu Konu Alan Mobil Oyun Yayınlandı

22
11
4
3
3
Netflix'in sevilen dizilerinden Stranger Things'in mobil oyununu üreten BonusXP, dizinin üçüncü sezonuyla ilgili yeni bir oyun çıkararak bu oyunu ücretli olarak kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Çevrimiçi dizi ve film platformların krallık tahtında oturan Netflix'in içerikleri milyonlarca kişi tarafından izleniyor. Satın aldığı diziler kadar orijinal yapımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Netflix, neredeyse her yapımıyla adından söz ettiriyor. 

Netflix'in son dönemlerdeki en popüler dizilerinden bir tanesi de "Stranger Things". İlk kez 2016 yılında Netflix kullanıcılarıyla buluşan ve geçtiğimiz aylarda da üçüncü sezonuyla rekorlar kıran Stranger Things, sinema sektörünün olduğu kadar oyun sektörünün de dikkatini çekmiş durumda. Hatta Stranger Things'in hem mobil hem de PC platformları için oyunları geliştirilmiş durumda.

Stranger Things

"BonusXP" isimli bir video oyun geliştirme şirketi, ilk olarak 2017 yılında Stranger Things'in mobil oyununu piyasa sürdü. Oyun hem iOS hem de Android platformu üzerinden oynandı ve milyonlarca akıllı telefon ve tablet kullanıcısı, Stranger Things'in mobil oyununu cihazlarına yükledi. 2017 yılında yayınlanan "Stranger Things: The Game" dizinin birinci sezonunu yansıtıyordu. Stranger Things'in ikinci sezonunun yayınlanmasıyla birlikteyse bu mobil oyun da güncellendi ve kullanıcılar, bu kez Stranger Things'in ikinci sezonundan motifler bulunan oyunun yeni halini oynamaya devam ettiler. Dizinin üçüncü sezonunun yayınlanmasıyla birlikte kullanıcılar, Stranger Things: The Game'in bir kez daha güncelleneceğini düşündüler ancak durum pek de öyle olmadı.

BonusXP, dizinin üçüncü sezonunun mobil oyun versiyonu için bir anlaşma yaparak ortaya yepyeni bir oyun koydu. "Stranger Things 3: The Game" olarak isimlendirilen bu oyun, benzer şekilde hem iOS hem de Android platformları için geliştirildi. Bu oyunun eski oyundan çok ciddi bir farkı bulunuyor: O da ücreti.

Geliştirilen bu yeni oyun hem iOS hem de Android platformunda ücretli olarak satılıyor. Üstelik bu ücret 4.99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Google Play Store'un Türkiye mağazasında da yer alan oyun, 32.99 TL karşılığında satılıyor. Oyunun iOS versiyonuysa AppStore'un Türkiye mağazasında 34.99 TL karşılığında satılıyor.

Dilerseniz sizlerde Stranger Things 3: The Game'i satın alarak akıllı telefonlarınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer oyunun platform mağazalarındaki sayfalarına erişmek isterseniz, hemen aşağıda bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kaynak : https://toucharcade.com/2019/08/29/stranger-things-3-the-game-iphone-android/
22
11
4
3
3
Emoji İle Tepki Ver
22
11
4
3
3