Oyunların Oscar'ı The Game Awards 2019'un Tarihi Belli Oldu

19
2
1
1
0
İlkini gördüğümüzden bu yana beşincisi gerçekleşecek olan The Game Awards programı, bu sene de Los Angeles'taki Microsoft Theater'da karşımıza çıkacak. Şovun sunucusu olan Geoff Keighley, gösterinin canlı yayın tarihini açıkladı.

Video oyun endüstrisindeki başarıları onurlandıran yıllık ödül töreni The Game Awards (Oyun Ödülleri), ilk olarak 2014 yılında karşımıza çıkmıştı. Kanadalı oyun gazetecisi Geoff Keighley'in hazırladığı etkinlik, dünya tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Bu sene beşincisi gerçekleşecek olan The Game Awards'un yayın tarihi belli oldu. Keighley, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şovun 12 Aralık Perşembe günü canlı yayına geçileceğini söyledi, fakat saati belirtmedi.

Ödüller, 12 Aralık'ta Los Angeles'ta verilecek

Programa katılmak isteyenler için biletler satışa sunulmuş durumda. Fakat gidemeyenler de düşünülmüş ki, Los Angeles'ta gerçekleşecek olan etkinlik, resmi sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Birçok soruyu cevaplayacak ve detaylandıracak olan bir basın bülteni ise, önümüzdeki haftalarda sunulacak.

Geçen seneki oyunlar dikkat çekiciydi

The Game Awards

2018'de gerçekleşen etkinlikte ödül alan oyunlar oldukça etkileyiciydi. Red Dead Redemption 2, 4 ödül; Fortnite, 2 ödül; Celeste, 2 ödül almıştı. God of War ise, AC: Odyssey ve Marvel's Spider-Man gibi çok iyi oyunları geçerek en büyük ödülün sahibi olmuştu.

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/the-game-awards-2019-stream-date-revealed/1100-6469803/
19
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
19
2
1
1
0