The Outer Worlds'ün Yeni DLC'sinin 2020 Yılında Geleceği Kesinleşti

5
1
0
0
0
2019’da çıkan ve bu yılın en çok beklenen oyunlarından olan The Outer Worlds’un DLC paketi gelecek sene sevenleriyle buluşuyor.

2019’da çıkan ve bu yılın en çok beklenen oyunlarından olan The Outer Worlds’un DLC paketi gelecek sene sevenleriyle buluşuyor.

Fallout: New Vegas’ın ve Pillars of Eternity serisinin yapımcılığını üstlenen Obsidian Entertainment, bu sene oyun severlerin karşısına yeni bir oyun çıkardı. The Outer Worlds, 25 Ekim 2019’da çıkan bir aksiyon oyunudur.

Steam’de bulunmayan oyun, Epic Games'te 16.12.2019’a kadar 310 TL yerine 231 TL'den alıcılarını bekliyor. Almak isteyen takipçilerimiz oyuna  buradan ulaşabilir.  

4 dalda aday

The Outer Worlds, daha dün gerçekleşen ve film sektörünün Oscar’ı gibi sayılan The Game Awards’da 4 dalda aday gösterildi. Hiçbir ödül alamamasına rağmen aday gösterilmesi ve bunun 4 dalda olması, Obsidian Entertainment’ın bir sonraki oyununda daha iddialı bir çıkış yapacağının kanıtı olabilir.

Fallout benzeri

The Outer Worlds, daha çıkmadan bir sürü yorum yapıldı. Bunlardan birisi Fallout’a çok benzmesi. Oyunun daha çıkmadan bu yorumların yapılmasının nedeni ise; The Outer Worlds’un arkasındaki insanlar: Tim Cain ve Leonard Boyarsky. İki oyun üreticisi, bizlere orijinal Fallout’u yaratan adamlar ve Obsidian olarakta Fallout: New Vegas’ı üretenlerdir.

Oyunun hakkında yapılan bazı olumsuz yorumlar ise Fallout: New Vegas’da bulunan oyun hataları. İçinde fazlasıyla bulundurduğu buglar nedeniyle oyuncular tarafından çok sevilen fakat bir o kadar da eleştirilen Fallout: New Vegas, The Outer Worlds’e de fazlasıyla ön yargılı yaklaşılmasında önemli bir rol oynuyor.

Seneye DLC geliyor

Açık dünya RPG’si seven ve The Outer Worlds’u oynamaktan zevk alan takipçilerimize güzel bir haberimiz var. The Game Awards’da aday olduğu ödülleri bir forum sitesinde kutlayan Obsidian, gelecek sene The Outer Worlds’e DLC’nin geleceğini fakat ayrıntılı detayları daha sonraki tarihte açıklayacaklarını bildirdiler.

Kaynak : https://www.engadget.com/2019/12/13/the-outer-worlds-dlc/
5
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
0
0
0