The Sims 5'in Daha Çıkmadan Hacklendiği İddia Edildi

10
1
0
0
0
Bazı hackerların ortaya attığı iddiaya göre henüz geçtiğimiz günlerde tanıtılan The Sims 5, şimdiden hacklendi. Hackerlar, test aşamasındaki oyuna erişebildiklerini öne sürdü.

Henüz geçtiğimiz günlerde duyurulan The Sims serisinin yeni üyesi The Sims 5, bugün çarpıcı bir iddiayla gündeme geldi. Oyunun seçili oyuncularla başlayan testlerinin başlamasıyla hackerların oyunu şimdiden hacklediği iddia edildi.

Insider Gaming tarafından paylaşılan bilgilere göre adını paylaşmayan hackerlar, EA’in The Sims 5 oynanış testine katılmayı başardı. Üstelik bunu yapmak için EA’in kullandığı Denuvo güvenlik önlemini de aştı.

Hackerlar, Denuvo'yu aşmayı başardı:

the sims 5

Hackerların Insider Gaming’e sunduğu bilgilere göre oyuna erişim, sahte Denuvo erişim tokenlarının oluşturulmasıyla gerçekleşti. Hackerlar, bu tokenlar sayesinde oyuna internete bağlı olmadan erişmeyi başardı. Hackerların Insider Gaming’e video da attığı paylaşılırken, söz konusu video kamuya açık bir şekilde paylaşılmadı.

Tabii The Sims 5’in hacklenen sürümünün oyunun son sürümü olmayabileceğini hatırlatmakta fayda var. EA, The Sims 5’i duyururken oyunun prototipini Unreal Engine 5’te geliştirdiğini açıklamıştı. Oyunun son halinin hangi oyun motoruyla yapılacağı da bu nedenle henüz kesin değil.

The Sims 5 hakkında bildiğimiz tek resmi bilgiler, oyunun duyurusunda gelmişti:

Kaynak : https://insider-gaming.com/the-sims-5-crack-and-pirated/
10
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
1
0
0
0