Türkiye e-Milli Futbol Takımı Seçmeleri Başlıyor: Milli Oyuncular, Türkiye'yi Uluslararası Arenada Temsil Edecek!

8
1
0
0
0
Türkiye e-Milli Futbol Takımı seçmeleri için kayıt dönemi başladı. 16 yaşını doldurmuş her Türk gencinin başvuru yapabildiği seçmeler, 3-4 Kasım 2022 itibarıyla resmen başlayacak. Takıma girmeye hak kazanan oyuncular, uluslararası eNations Cup turnuvasında Türkiye'yi temsil edecek.

Türkiye'deki FIFA tutkunlarını ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Turkcell'in isim sponsoru olduğu e-Milli Takım için seçmeler resmen başlamış durumda. Oyuncular, seçilmeleri durumunda FIFA'nın 2022-2023 sezonunda düzenleyeceği eNations Cup turnuvasında Türkiye'yi temsil etme imkanı yakalayacaklar.

e-Milli Takım seçmeleri için sunulan en önemli şartlardan bir tanesi, 16 yaşını doldurmuş olmak. Üstelik Türkiye'de bulunmayan vatandaşlarımız da bu seçmelere katılabilecek. 3-4 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan çevrimiçi FIFA 23 karşılaşmalarından galip ayrılan katılımcılar, 10-11 Kasım 2022 ve 17 Kasım 2022 tarihlerinde yeniden karşılaşmalar yapacaklar. İlk aşama tek maç, sonrakiler ise çoklu karşılaşmalar olarak yapılacak. 17 Kasım 2022'de gerçekleştirilecek offline karşılaşmalarda en iyi performansı gösteren oyuncular, Türkiye e-Milli Futbol Takımı'na katılmaya hak kazanacaklar.

eNations Cup'ta finale kadar yükselme imkanı!

e-milli takım seçmeleri 2022

Aslına bakacak olursak e-Milli Takım seçmeleri, bu sürecin başlangıcından ibaret olacak. Zira e-Milli Takım'a girmeye hak kazanan oyun tutkunları, uluslararası eNations Cup turnuvası için hazırlıklara başlayacaklar. Eğer Türkiye e-Milli Futbol Takımı gruplardan çıkmayı başarırsa, bu kez eNations Cup finali için heyecan başlamış olacak.

Eğer siz de sıkı bir FIFA tutkunuysanız ve Türkiye e-Milli Futbol Takımı için seçmelere katılmak isterseniz, burada bulunan bağlantı üzerinden detaylı bilgi alabilir ve kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

8
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
1
0
0
0