13
5
5
4
0

Türkiye dahil olmak üzere tüm dünyanın en çok sorduğu soruların başında “uzaylılar gerçek mi?” sorusu geliyor. Uzaylıların geldiğini iddia eden haberler sıralamasında 5. sırada yer alan ülkemiz, uzaylılara inanma konusunda geniş bir topluluğa sahip.

Bugün, bu durumu bilirkişilere sorup takipçilerimize daha fazla bilgi sağlamak için Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Bey’le bir araya geldik. İstanbul’da ve Türkiye’nin diğer bölgelerinde çekilen “dünya dışımı yaşamı” kanıtlayan videoları yorumlayan Haktan Bey, özellikle son günlerde İstanbul’da bir apartmandan çekilen görüntülerin “dünya dışı yaşama” kanıt oluşturduğunu belirtti.

Büyük ses getiren videoda ateşli bir topa benzeyen iki cisim gökyüzünden büyük bir hızla aşağı iniyor ve bir süre sonra gözden kayboluyordu. Bunun dışında gizemli bulutlar, savaş uçaklarıyla it dalaşına giren cisimler de bu merakın artmasına neden oluyor.

Bütün bir evreni ele aldığımızda Dünya’daki tüm toz taneleri arasında bir tanesi bile etmeyecek gezegenimizin yaşamı destekleyen tek gök cismi olup olmadığını hala bilmiyoruz. Belki de uzaylılar etrafımızda, ancak hükumetler bunu bizlerden saklıyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile başbaşa bırakıyorum.

13
5
5
4
0
Emoji İle Tepki Ver
13
5
5
4
0