Will Smith'li Yeni Mobil/PC Oyunu Undawn'a Erken Kayıt Dönemi Başladı: Özel Ödüller Kazanılabilecek!

9
3
2
0
0
Ardında PUBG Mobile'ın yayıncısı ve geliştiricisinin olduğu Undawn için erken kayıt dönemini başladı.

Açık dünya hayatta kalma oyunlarında yeni bir soluk almak isteyen oyuncular, çok yakında bu soluğa kavuşacaklar. Daha önce V Rising, PUBG Mobile ve Warhammer 40,000: Darktide’ın yayıncılığını üstlenen Level Infinite, yeni oyunu Undawn’ı çok yakında yayınlayacak.

Üstelik Undawn, sadece mobil veya PC özelinde değil, hem PC, hem Android hem de iOS için yayınlanacak. Ayrıca bugünden itibaren oyuna kaydolan oyuncular, oyun çıktığında özel ödüllere erişim sağlayacak.

Undawn nedir?

Undawn, kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalanları oynayacağımız, kendi kurallarına sahip farklı gruplar halinde yaşayacağımız bir oyun olacak. Kuzgunlar Sığınağı’nın bir üyesi olarak oynadığımız oyunda Palyaçolar, Kartallar, Baykuşlar ve Yağmacılar gibi ekiplere karşı mücadele edilecek.

Oyunun temel amacı ise bu kaotik dünyada hayatta kalmak ve yaşamımızı sürdürmek olacak. Felaketzedelerin evlerini, müttefiklerimizi ve insanlıktan geriye kalan her şeyi, sahip olduğumuz silah ve zırhlar ile korumaya çalışacağız.

undawn

Oyun içinde standart silahların yanı sıra yakın dövüş silahları, drone’lar, tuzak bombalar, otomatik taretler gibi taktikler geliştirilmesine imkân tanıyan silahlar da yer alacak.

Oyun dünyasında farklı ekosistemler, tehlike dolu ovalar, madenler, çöller, bataklıklar ve terk edilmiş şehirler gibi çok çeşitli ortamlar bulunacak.

Açık dünyadaki yolculuğumuz boyunca karakterimizin sağlığını ve vücut göstergelerini takip edecek, yağmura, sıcaklığa, kara ve fırtınalarla karşı karşıya geleceğiz.

Oyunda Will Smith’in canlandırdığı bir karakter de var!

undawn

Undawn dünyasındaki efsanevi felaketzede Trey Jones, Hollywood yıldızı Will Smith tarafından canlandırılıyor. Trey, felaketten sonra hayatta kalan diğer insanlara yardımcı olan bir rehber görevi görüyor.

Undawn’a ön kayıt olarak özel içeriklere erişebilirsiniz:

Undawn’a bugünden itibaren çıkış gününe kadar ön kayıt olursanız, oyun içi para birimi, cephane, ilaç, kozmetik ögeler ve diğer kaynaklardan oluşan özel ödüllere erişim sağlayabilirsiniz. Ön kayıt sayısı arttıkça daha büyük oyun içi ödüller de oyunculara sunulacak.

Undawn’a ön kayıt olmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun uygulama mağazaları sayfalarına ve Steam sayfasına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Oyunun geliştiriciliğini PUBG Mobile’ın geliştiricilerinden Lightspeed Studios üstleniyor.

9
3
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
3
2
0
0