HBO'nun Çizgi Roman Uyarlaması Watchmen'den Yeni Bir Fragman Yayınlandı

16
8
1
0
0
HBO’nun Alan Moore ve Dave Gibbons’ın çizgi romanından uyarlanan ve 20 Ekim’de yayınlanacak olan dizisi Watchmen’den bir fragman daha paylaşıldı. Daha önce çıkan fragmanlara göre hikâye üzerine daha çok odaklanan yeni fragmanda Seventh Cavalary’yi görüyoruz.

HBO’da yayınlanacak olan çizgi roman uyarlaması Watchmen’in yeni bir fragmanı yayınlandı. Yeni fragman, daha önce yayınlananlara göre dizinin hikâyesine odaklanırken ve Rorschach benzeri bir maske takan terörist grup Seventh Cavalary’yi ana hatlarıyla gösteriyor.

Yayınlanan yaklaşık iki buçuk dakikalık fragmanda bunun haricinde Jeremy Irons’ın canlandırdığı Adrian Veidt/Ozymandias ve maskeli bir polis detektifi olan Regina King tarafından hayat verilen Angela Abar’ı da görüyoruz.

Watchmen çizgi romanı:

Watchmen

Tüm bunların haricinde Watchmen çizgi romanında yer alan Nite Owl’un Owlship’i, kubbenin altındaki kelebekler ya da simetrik görsel motiflerin kullanılması gibi ögelerin bulunduğunu da görüyoruz.

Bir karakterin Detektif Abar’a “Büyük, hain bir komplo var. Sana söyleseydim kafan patlardı” dediği görülüyor. Bu da Rorschach’ın büyük ve hain bir komployu açığa çıkardıktan sonra başına gelen şeydi.

Dizide kimler yer alıyor?

Dizinin yaratıcısı; Tomorrowland, The Leftovers, World War Z, Prometheus, Lost gibi yapımların yazarlığını yapmış olan Damon Lindelof. Kendisi, ayrıca dizinin senaryosunu yazan isimlerden de bir tanesi.

Dizinin oyuncu kadrosundaysa Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens, Frances Fisher, Louis Gossett Jr., Andrew Howard ve Jeremy Irons gibi isimler yer alıyor.

Watchmen'in yeni fragmanı:

Kaynak : https://www.polygon.com/2019/9/13/20864670/watchmen-trailer-hbo-the-cavalry-police-conspiracy
16
8
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
8
1
0
0