YTÜ Çevre Kulübü’nün İlk Kez Düzenlediği Green Startups’22, 9 Kasım’da Başlıyor

2
1
0
0
0
Sürdürülebilir girişimcilik ve çevresel sorunlara odaklanılan Green Startups'22 etkinliği 9 Kasım tarihinde başlıyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Kulübü tarafından düzenlenen ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Green Startups’22 etkinliği, sürdürülebilir girişimcilik ve çevresel sorunlara teknolojik bir bakış açısıyla yaklaşma gibi hedeflere sahip olacak.

Etkinlikte sürdürülebilir girişimcilik alanında tanınan dev şirketlerin kurucuları ve yetkilileri de sahne alarak konuşmalar yapacak.

Her şey “doğayı teknolojiyle yaşatmak için”

Etkinlikte Sürdürülebilir Finans, Yenilenebilir Enerji, Hava Kirliliği, E-Atık Yönetimi gibi günümüz dünyasının en önemli sorunları konuşulacak ve bu sorunlara ne gibi çözümler üretilebileceği tartışılacak. Ziraat Katılım, Uno Moi, Airqoon, Köstebek gibi şirketlerin kurucuları ve yetkililerinin konuşmacı olarak sahne alacağı etkinlik 09:30 ve 16:50 arasında düzenlenecek.

Eğer siz de 9 Kasım tarihinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam salonunda düzenlenecek olan Green Startups’22 etkinliğine katılmak isterseniz burada bulunan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Etkinliğin 7 oturumuna katılan katılımcıların birer sertifika alacağını belirtelim.

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0