Yıldız Teknik Üniversitesi’nin 3 Gün Süren Game Jam’i “YıldızJam” 23 Aralık’ta Başlıyor

4
3
0
0
0
YTÜ Sky Lab'in düzenlediği YıldızJam, bu yıl kapılarını 23 Aralık'ta açıyor. Etkinlikte Game Jam'in yanı sıra sürpriz konuklarla seminerler de düzenlenecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi Sky Lab tarafından düzenlenen ve katılımcıların 48 saat içerisinde ellerindeki imkanları kullanarak oyun geliştireceği Hackathon ve Game Jam etkinliği YıldızJam, 23 Aralık tarihinde kapılarını aralıyor.

Bu yıl düzenlenen YıldızJam’de Hackathon ve Game Jam’e ek olarak sürpriz konuşmacılar, seminerler ve fuaye alanı da olacak.

Etkinlikte pek çok önemli şirket de fuaye alanında yer alacak

YıldızJam’de katılımcılar, 48 saat boyunca aralıksız çalışarak yarışma şartlarına uygun olarak ellerinde imkanlarla bir oyun geliştirmeye çalışacaklar. Etkinlikte 1. olan ekip 3.500 TL’lik ödülün sahibi olurken 2. ve 3. olan ekipler ise sırasıyla 2.500 ve 1.500 TL’lik ödüllerin yanı sıra Sky Lab hediye kutusunun ve sürpriz ödüllerin sahibi olacak. Yarışma hem online hem de offline olarak düzenlenecek ve yarışmaya ek olarak etkinlik boyunca sürpriz konukların seminerleri de olacak.

23-24-25 Aralık tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Tarihi Hamam'da gerçekleşecek olan YıldızJam etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için burada bulunan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

4
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
3
0
0
0