Amazon'un Dizisi The Rings of Power'dan Yeni Fragman Yayınlandı

12
1
0
0
0
Amazon'un Dizisi The Rings of Power'dan Yeni Fragman Yayınlandı
Amazon Prime Video için hazırlanan ve Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen The Rings of Power dizisinden yeni bir video geldi. Bu videoda yapım hakkında daha fazla detay öğreniyoruz.

Fantastik evrenlerin modern teknolojilerle sinemaya ne kadar iyi aktarılabileceğinin ilk örneklerinden biri Yüzüklerin Efendisi serisi olmuştu. O serinin büyük başarısından bu yana hayranlar The Hobbit, Silmarillon gibi eserlerin de uyarlanması için heyecanla bekliyor. 

Yüzüklerin Efendisi evreninin yaratıcısı olan Tolkien'in yazdığı kimi bitmiş, kimi yarım kalmış pek çok hikaye olsa da ana konulardan biri güç yüzükleri adı verilen yüzüklerdir. Filmlerin başında elflere, insanlara ve cücelere dağıtılan yüzükler olarak anlatılan bu yapılar büyülüdür ve esasında Tek Yüzük'e itaat eder. The Rings of Power da bu yüzüklerin hikayesini anlatacak.

Kısa film gibi tanıtım videosu

The Rings of Power dizisi, Yüzüklerin Efendisi serisinden binlerce yıl öncesinde geçecek. Bu yapımda Orta Dünya'nın daha genç bir versiyonunu göreceğiz. Hobbit'lerin atalarını, elfleri, Galadriel ve Elrond gibi karakterlerin de kendi toplumları içerisindeki konumlarına nasıl yükseldiklerine bu dizide şahit olacağız. 

Daha önceki açıklamalara göre Amazon bu dizi için 465 milyon dolar gibi ciddi bir bütçe ayırmış durumda. Üstelik bu rakam yalnızca ilk sezon için ayrılan bütçe, dizinin devamı gelirse bu bütçe artmaya devam edecek. Platform ilk sezonda  bölüm başına 58 milyon dolar gibi devasa bir rakamı gözden çıkarmış durumda. Yayınlanan videoda da bu paranın karşılığını en azından görsel anlamda alabileceğimizi görüyoruz. 

The Rings of Power dizisi 2 Eylül'de Amazon Prime Video ekranlarında karşımıza çıkacak. 

Bu bağlantıya tıklayarak Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Ayrıca üyeliğinizle tüm siparişlerinizde ücretsiz ve hızlı kargodan faydalanabilir, Prime Gaming ve Prime Video hizmetlerine erişebilirsiniz.

Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=Tl44vcVIRmQ
12
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
12
1
0
0
0