Adobe, Photoshop’un İyileştirilmiş “Nesne Seçim” Aracını Gösterdi (Video)

21
10
3
0
0
Adobe, Photoshop’un “nesne seçim” aracının çok daha iyileştirilmiş bir versiyonunu tanıttı. Adobe, yayınladığı video ile iyileştirilmiş aracın marifetlerini kullanıcılara göstermiş oldu.

Photoshop’un “Sihirli değnek” ve “Nesne seçim” araçları programda en çok kullanılan araçların başında geliyor. Adobe ise bu araçları daha işlevsel hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor. 

Adobe, bu hafta yayınladığı bir video ile “Nesne seçim” aracı için yaptığı iyileştirmeleri tanıttı. Adobe Sensei yapay zeka teknolojisi ile güçlendirilmiş olan “Nesne seçim” aracı, büyük bir çaba harcamadan nesneleri algılıyor ve seçebiliyor. “Nesne seçim” aracının iyileştirilmiş halinde renge dayalı olarak ögelerin seçilmesi sağlanıyor. 

adobe photoshop nesne seçim aracı

Yeni “Nesne seçim” aracı, sadece bir tıklama ve sürükleme işlemi ile kullanılıyor. Photoshop yöneticisi olan Meredith Stotzner’in gösterdiği bir videoda, program zahmetsizce bir bereyi seçiyor. Bir taco görselinden kolayca biberler seçilip kesilebiliyor. 

Photoshop’un iyileştirilmiş “Nesne seçim” aracı, fazladan çaba harcamadan seçim yapmanıza olanak sağlarken, basit tıklama sürükleme hareketi ile Seçim Çerçevesi ve Kementi oluşturmanızı sağlıyor. 

Adobe, iyileştirilmiş “Nesne seçim” aracının ne zaman yayınlanacağını açıklamadı. Ancak 4 Kasım’da gerçekleşecek olan Adobe MAX etkinliğinde, hem Photoshop hakkında daha fazla bilgi hem de diğer Adobe geliştirmelerini görebiliriz.

Kaynak : https://designtaxi.com/news/407082/Adobe-Shows-Off-Photoshop-Object-Selection-Tool-That-Cuts-Out-Items-Instantly/
21
10
3
0
0
Emoji İle Tepki Ver
21
10
3
0
0