Amazon, İndirime Boğacağı Prime Day 2024'ün Tarihi Açıkladı

7
4
3
2
1
Amazon, yılın en büyük indirim kampanyası olan Prime Day etkinliklerinin ne zaman başlayacağını açıkladı. Etkinlik kapsamında 35'ten fazla kategoride indirim yapılacak.

Dünyanın en popüler e-ticaret platformlarından Amazon, tüketicilerin büyük bir heyecanla bekledikleri açıklamayı resmen yaptı. Şirket, bu açıklama kapsamında tüketicileri indirimlere boğacağı "Prime Day" etkinliklerinin ne zaman başlayacağını duyurdu. 

Prime Day'deki binlerce indirimden faydalanmak için buraya tıklayarak Amazon Prime abonesi olabilirsiniz.

Amazon tarafından yapılan açıklamaya göre Prime Day etkinlikleri, bu yıl 16-22 Temmuz 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu etkinlikler kapsamında Amazon'da satılan ürünler, büyük oranlarda indirimlere girecek.

35'ten fazla kategoride indirim yapılacak

Amazon Prime Day tarihi belli oldu

Amazon tarafından yapılan açıklamaya göre 16-22 Temmuz tarihlerinde, 35'ten fazla kategoride indirimler yapılacak. Ayrıca, belirli dönemlerde her beş dakikada bir değişen flaş indirimler de olacak. 

Tabii Amazon Prime Day etkinliklerinde indirim yakalamak için Amazon Prime abonesi olmanız gerektiği bilgisini de siz değerli okurlarımız için paylaşalım.

#işbirliği

Kaynak : https://press.aboutamazon.com/2024/6/amazons-10th-prime-day-event-returns-july-16-17-with-millions-of-exclusive-deals-for-prime-members
7
4
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
7
4
3
2
1