Amazon, 'Game of Thrones' Etkisi Yaratabilecek Yeni Dizisi The Wheel Of Time'ın Yayın Tarihini Duyurdu [Video]

22
7
2
0
0
Amazon, Robert Jordan'ın 12 kitaplık serisinden uyarlanan yeni dizisi The Wheel Of Time'ın yayın tarihini açıkladı. En az Game of Thrones kadar etki yaratması beklenen dizi, 2021 yılı içerisinde seyircisiyle buluşacak.

Robert Jordan'ın 12 kitaplık serisinden oluşan The Wheel of Time, bugüne kadar yoğun ilgi görmesinin yanı sıra FXX tarafından bir diziye dönüştürülmek istenmiş ancak yazarın sağlık koşulları nedeniye yayın hayatına başlamadan iptal edilmişti. 

İptal edilmesinin üzerinden 6 yıl geçmesinin ardından, Netflix ve Hulu'nun en büyük rakiplerinden Amazon Prime, Jordan'ın kitaplarından esinlenerek kurgulanan The Wheel of Time adlı dizi için çekimlere başladıklarını açıklamıştı. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi belli oldu ve Amazon, The Wheel of Time'ı 2021 yılı içerisinde seyircisiyle buluşturacaklarını açıkladı.

Amazon, The Wheel of Time'ı bir sonraki GoT yapma konusunda kararlı

The Wheel of Time

Robert Jordan'ın kaleme aldığı The Wheel of Time, sadece bazı kadınların doğaüstü güçlere sahip olduğu sihirli bir evreni anlatıyor. Dünyayı kurtaracağı söylenen insanı arayan bir adamın ve yanındaki beş kadının hikayesinin anlatıldığı bu seri, iyi ve kötü arasındaki yaklaşmakta olan savaş üzerine kurgulanmış.

Başarılı dizi ve filmlerle kütüphanesini genişletmeye odaklanan Amazon için The Wheel of Time, yeni bir Game of Thrones etkisi yaratabilecek türden. Rosamund Pike, Josha Stradowski ve Marcus Rutherford'un başrollerini paylaştığı dizi, Amazon'un bugüne kadar en çok güvendiği yapımlardan biri olma niteliğini taşıyor. The Wheel of Time'ın resmi Twitter hesabı, "Efsanelerin bile bir başlangıcı olur" başlığıyla dizinin 2021 yılında yayınlanacağını duyurdu. Son olarak dizinin daha yayınlanmadan ikinci sezon için onay alacak kadar iddialı olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Kaynak : https://screenrant.com/wheel-time-show-release-date-2021-amazon-details/
22
7
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
22
7
2
0
0