Efsane Şarkıcı Amy Winehouse'un Daha Önce Görülmemiş Görüntüleri NFT Olarak Satışa Çıkacak

13
4
3
1
1
Saving Amy kitabının yazarı ve Amy Winehouse'un sırdaşı olarak bilinen yazar Daphne Barak, ünlü yıldıza ait, hiçbir yerde bulunmayan görüntüleri NFT olarak yayınlayacak. Barak, elinde Amy ve ailesine ait toplam 40 saatlik özel görüntüler bulunduruyor.

2011 yılında Birleşik Krallık’ta yaşamını yitiren, kült eserlere imza atmış ünlü şarkıcı Amy Winehouse’un hiçbir yerde bulunmayan görüntüleri NFT olarak yayımlanacak.

Saving Amy kitabının yazarı Daphne Barak, eserini kaleme almadan önce Amy Winehouse ve ailesiyle altı ay birlikte vakit geçirmişti. Barak, İngiliz yıldızla geçirdiği bu süre içerisinde çok özel aile anlarına tanık olmuş ve toplamda 40 saatlik bir görüntü kaydı gerçekleştirmiş. Kayıtlarda Amy, annesi Janis ve babası Mitch bulunmakta.

Serinin yayınlanması altı hafta sürecek:

Amy Winehouse

Altı haftaya yayılacak ve her hafta bir bölümü sunulacak olan içerikler sayesinde hayranlar Amy’ye ait nadir görüntülere NFT biçiminde sahip olabilecek. Seri sona erdikten sonra Saving Amy Marketplace’te NFT’leri satın almak, satmak ve takas etmek mümkün olacak.

Yazar Daphne Barak; alkol zehirlenmesi nedeniyle, 27 yaşında vefat eden birçok ünlüden biri olan Amy Winehouse’un sırdaşı olarak biliniyordu. Öyle ki Amy, bir keresinde kendisi için “Benim karmaşık hayatımı yalnızca Daphne açıklığa kavuşturabilir.” demişti.

Saving Amy serisi, yazarın arşivlerinden hazırlanan bir üçlemenin ilk kısmı olarak yayınlanacak. Çok erken ölen yıldızları konu alan üçlemenin kalanında Michael Jackson ve Whitney Houston’a yer verilecek.

Kaynak : https://www.express.co.uk/entertainment/music/1470164/Amy-Winehouse-tribute-10-years-death-unearthed-footage-NFTs
13
4
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
13
4
3
1
1