Apple, Olimpiyatlar İçin Ülkelere Özel Yeni Kordon ve Kadranlarını Tanıttı (Dışlandık)

108
19
9
5
1
Apple, oldukça fazla sevilen Watch modellerinin 40 ve 44 mm'lik versiyonları için, 22 ülkeye özel ayrı ayrı tasarlanmış olan kordonları piyasaya sürdü. Bilgilere göre bu kordonlara ek olarak, renk uyumunu tamamlayacak olan saat kadranları da indirilmeye hazır.

Bu yıl Tokyo’da gerçekleştirilecek olan olimpiyatlara olan desteğini göstermek için Apple, sınırlı üretim kordonlardan oluşan yeni uluslararası koleksiyonunu duyurdu. Bu bağlamda Apple Watch kullanıcıları, tam 22 ülke için ayrı ayrı tasarlanmış olan akıllı saat kordonlarından istediklerini satın alarak ülkelere olan desteklerini gösterebilecekler.

Söylediğimiz gibi bu sınırlı üretim kordonlar, tam 22 ülke için tasarlanmış durumda ve maalesef bu ülkelerin arasında Türkiye bulunmuyor. Yine de oldukça güzel göründüklerini söyleyebileceğimiz bu kordonların yanında kullanıcılara, renkleri tamamlayabilecekleri saat kadranları da sunulmuş olacak. İşte yeni Apple Watch’un kordon ve kadranları.

Yeni uluslararası koleksiyonun içinde bulunan ülkeler:

Yeni Apple Watch kordonlarının 22 farklı ülke için ayrı ayrı tasarlandığını söylemiştik. O ülkeler ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Avustralya, Belçika ve Brezilya

Apple Watch

Kanada, Çin ve Danimarka

Apple Watch

Fransa, Almanya ve Birleşik Krallık

Apple Watch

Yunanistan, İtalya ve Jamaika

Apple Watch

Japonya, Meksika ve Hollanda

Apple Watch

Yeni Zelanda, Rusya ve Güney Afrika

Apple Watch

Güney Kore, İspanya ve İsveç

Apple Watch

Amerika

Apple Watch

Bu kordonların 40 ve 44 mm Apple Watch modelleriyle uyumlu olduğunu söyleyelim. Ayrıca bir kadranı kullanmak için aynı ülkeyi temsil eden kordona sahip olmanız gerekmiyor. Kadranları, satın aldığınız kordonun kutusunda bulunan App Clip kodu ile edinebileceğiniz gibi kendiniz de Apple’ın sitesinden 22 ülke için ayrı ayrı tasarlanan 22 farklı kadranı indirip Apple Watch cihazınızda kullanabilirsiniz.

Fiyatları ise 49 dolar (yaklaşık 430 TL) olarak karşımıza çıkıyor. Kordon ve kadranların tasarımları hakkında sizlerin düşünceleri neler? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.apple.com/newsroom/2021/06/apple-watch-international-collection-bands-show-love-of-country/
108
19
9
5
1
Emoji İle Tepki Ver
108
19
9
5
1