Apsiyon, Başarı Hikayesini Webrazzi Summit'te Anlatacak

4
1
1
0
0
‘Site Yöneticisinin Dijital Asistanı’ sloganıyla 2012 yılında hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede Avrupa’nın en gözde 100 girişimi arasına giren Apsiyon, Türkiye’den çıkıp yurt dışına uzanan başarı hikâyesiyle Webrazzi Summit’e konuk olacak.

Site, rezidans ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarının yöneticilerine işlerini daha kolay yapabilmesi için hizmet veren çevrimiçi bir yönetim platformu olan Apsiyon, Site Yöneticisinin Dijital Asistanı sloganıyla hizmet hayatına 2012 yılında başlamıştı. Günümüzde Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 10 şirketi arasında yer alan Apsiyon’un kurucu ortağı ve CEO’su Kudret Türk, bu yıl 23 Ekim’de düzenlenecek olan Webrazzi Summit’in konuşmacıları arasında yer alacak.

İnternet ve girişimcilik üzerine yapılan en önemli konferanslardan biri olan bu konferans, bu yıl 23 Ekim tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenecek. Konuşmacılardan biri olan Apsiyon CEO’su Apsiyon’un Türkiye’den yurt dışına uzanan başarısının sırlarını anlatacak.

Apsiyon, 'Avrupa’nın en gözde 100 girişimi arasında' yer alıyor:

Apsiyon CEO Kudret Türk

Temelleri yazılımcı olan üç ortak tarafından 2010 yılında atılan Apsiyon, müşterilerine hizmet vermeden önce yaklaşık 2 yıllık bir ön çalışma yaptı ve 2012 yılında ilk yatırımlarını alarak kurumsal bir kimlik kazandı. 2016 yılına gelindiğinde şirket, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük yatırım fonlarından biri olan Earlybird Venture Capital’dan ilk büyük çaplı yatırımını aldı. 2017 yılına gelindiğinde şirket, resmi araştırma ve geliştirme merkezini kurarak insan kaynağına yatırımlarını yoğunlaştırdı ve 2018’de ulaştığı noktayla Avrupa’nın En Gözde 100 Girişimi arasına girmeyi başardı.

Apsiyon, Türkiye’de başlayan başarısını yurt dışına taşıyacak:

Apsiyon Kurucu Ortağı

Bir yandan ekibe yatırımları sürdürürken diğer yandan da site sakinlerine yönelik yeni çözümler üzerinde çalışan Apsiyon, bugün itibarıyla 8.500 site ve yaşam alanında, 700 bin konutta, 1,6 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Şirket, yakın zamanda bu başarısını yurt dışına da taşıyarak Türkiye'yi temsil etmeyi amaçlıyor.

Deloitte Fast 50, Deloitte EMEA Teknoloji Fast 500 TM, Bilişim 500 ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından duyurulan ve Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri Listeleri’nde yer alan Apsiyon’un önümüzdeki yıl hedefleri arasında 1 milyon haneye ulaşmak bulunuyor. Şirketin bu hedefine ulaşıp ulaşamayacağını zaman gösterecek.

4
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
0
0