Ariana Grande’ye İkizinden Daha Çok Benzeyen TikTok Kullanıcısı Fenomen Oldu

88
16
14
11
3
Ariana Grande’ye İkizinden Daha Çok Benzeyen TikTok Kullanıcısı Fenomen Oldu
Ariana Grande’ye benzeyen bir TikTok kullanıcısı, ünlü şarkıcı ile benzerliğini kullanarak sosyal medya fenomeni oldu. Ariana Grande’ye benzerliği ile ünlü olan Paige Niemann’ın TikTok’ta 1.6 milyon takipçisi bulunuyor.

Ünlü isimlerinin benzerleri, sadece bu benzerlikleri ile bile insanların ilgisini yakalayabiliyor. Paige Niemann isimli TikTok kullanıcısı da Ariana Grande'ye benzerliği kullanarak sosyal medya fenomeni haline geldi. 

Paige Niemann isimli TikTok kullanıcısı, ABD’li şarkıcı Ariana Grande’ye ikizi kadar benziyor. Grande’nin hayranları dahi iki ismi birbirinden ayırt etmekte zorluk çekiyorlar. 14 yaşındaki Paige Niemann, uzun süredir Ariana Grande’ye benzetildiğini söylüyor.

10 yaşından beri Ariana Grande’ye benzediği belirtilen Niemann’ın şu anda Instagram’da ve TikTok’ta muazzam bir kitlesi var. Niemann da ünlü şarkıcıya benzerliğini pekiştirmek için saçlarını ve makyajını Ariana Grande gibi yapıyor.

Paige Nieamann, ünlü şarkıcıya benzerliğinin insanlarda ilgi uyandırdığı kadar, Grande hayranları tarafından nefret uyandırdığını da söylüyor. Niemann, Ariana’ya benzer bir şey yaptığında, ünlü şarkıcının hayranlarının kendisini hedef aldığını belirtiyor. 

Ariana Grande’ye benzerliği ile ünlü olan Niemann’a verilen tepkilerden bazıları da, sosyal medya fenomeninin Ariana Grande olduğunu düşünen insanlardan geliyor. Bazı insanlar, Neimann’ı Grande ile karıştırmaya devam ediyorlar. İnsanlar, saç şekli ve makyajıyla kafa karıştıran Neimann’ın Ariana Grande olmadığını öğrenince şok oluyorlar.

Eğer Niemann’ın Grande’ye olan benzerliği konusunda hala şüpheliyseniz aşağıdaki iki Instagram fotoğrafını incelemenizde fayda var. Muhtemelen profil isimlerini gizleyebilseydik, hangisini gerçek Ariana olduğunu bulmakta zorlanacaktınız.

()

()

Niemann’ın Grande’ye kendinden şüphe ettirecek bir başka fotoğrafı

()

Üstelik Ariana Grande de Niemann’ın bu benzerliğini görmezden gelmedi. Niemann’ın Ariana Grande'ye Ariana Grande'den daha fazla benzediği bir tweetin altına yanıt yazan Grande, Niemann'ın süper tatlılığına iltifat ederken, sesini neden kedi gibi yaptığını merak ettiğini belirtiyor.

Kaynak : https://www.dailydot.com/unclick/ariana-grande-tiktok-lookalike/
88
16
14
11
3
Emoji İle Tepki Ver
88
16
14
11
3