Asssassin's Creed: Valhalla'nın Steam'e Gelebileceği Ortaya Çıktı

11
2
2
1
0
Ubisoft Connect'ten elde edilen bir sızıntı Assassin's Creed hayranlarını sevindirecek bir gelişmenin gerçekleşebileceğini gösterdi. İddiaya göre Assassin's Creed: Valhalla Steam'e gelebilir.

2007 yılında hayatımıza giren oyun serisi Assassin’s Creed, şüphesiz tarihin en başarılı serilerinden biri. Ubisoft tarafından geliştirilen serinin 10’dan fazla başarılı oyunu bulunuyor. Yakın zamanda da üç yeni Assassin’s Creed oyunun geleceği resmen duyurulmuş, hayranların heyecanı tavan yapmıştı.

Serinin 2020’de çıkış yapan Assassin’s Creed: Valhalla isimli bir oyunu olduğunu biliyoruz. Oyuncular arasında tartışma yaratan bu yapım, serinin on ikinci ana oyunu olmuştu. Bazı hayranların sevdiği, bazılarının ise beğenemediği yapım maalesef PC kullanıcıları için Steam’de yer almıyordu. Ubisoft, bunun yerine oyunu satmak için Epic Games Store ve Ubisoft Store’u tercih ediyordu. Şimdi ise bu konuda bir gelişme yaşandı.

Assassin’s Creed: Valhalla Steam’e gelebilir!

Ubisoft Connect’in veri tabanından çıkan bir sızıntı, yakın zamanda Assassin’s Creed hayranı PC ve Steam kullanıcılarını sevindirecek bir gelişmenin yaşanabileceğini ortaya koydu. YoobieRE adlı bir Discord kullanıcısının ulaştığı bilgiler, oyunun Steam’e gelebileceğini gösterdi.

Tabii ki bunun bir iddia olduğunu vurgulamamız gerek. Oyunun Steam’e gelip gelmeyeceği ile ilgili herhangi bir resmi bilgi yok. Ancak elde edilen ekran görüntüsü, bunun yaşanabileceğini ve sevilen oyunun platforma gelebileceğini gösteriyor.

Eğer iddia doğru çıkarsa Ubisoft’un politikalarında bir değişiklik yapabileceğini ortaya koyuyor. Steam’i iş modeli ve satışlarda yaptığı kesintiler nedeniyle eleştiren şirket, bir süredir oyunları için Epic Games ve Ubisoft Store’u tercih ediyordu. Oyun devinin bu konuda bir değişiklik yapıp yapmayacağını ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Tüm Assassin’s Creed oyunlarını incelediğimiz içeriğimiz için:

Kaynak : https://gg.deals/blog/assassins-creed-valhalla-is-coming-to-steam-according-to-ubisoft-connects-database-leak/
11
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
11
2
2
1
0