3 Yeni Assasin's Creed Oyunu Geliyor! İşte Ubisoft Forward 2022'de Duyurulan Tüm Oyunlar ve Fragmanlar [Video]

35
3
1
0
0
Ubisoft, kendi tarihindeki en büyük etkinliği gerçekleştirdi. Tonla heyecanlı yeni detay öğrendiğimiz Ubisoft Forward 2022'nin odağı ve yıldızı şüphesiz Assassin’s Creed Mirage ile birlikte diğer Assassin’s Creed oyunları oldu.

Oyun dünyasının büyük bir merakla beklediği Ubisoft Forward etkinliği tamamlandı. Yaklaşık 2 saat süren ve 10'dan fazla oyun duyurusunun gerçekleştirildiği etkinlik, özellikle Assassin's Creed evreni hakkındaki açıklamalarla ile takip edenleri heyecanlandırmayı başardı. Ancak Ubisoft, etkinlikte yalnızca yeni yapımlarını değil, önemli bir iş birliğini de duyurdu.

Etkinlikte sözü alan Netflix'ten Mike Verdu, Ubisoft ile Netflix'in iş birliği gerçekleştirdiğini açıkladı. Bu iş birliği kapsamında Ubisoft, Netflix için 3 yeni oyun geliştirecek ve işin asıl ilginç yanı bu oyunlardan biri, Assassin's Creed evreninde geçen bir mobil oyun olacak. Ayrıca Netflix'in Assassin's Creed dizi uyarlaması duyurduğunu da belirtelim…

Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar

Mario Rabbit Mario+Rabbids Sparks of Hope

Mario+Rabbids Kingdom Battle'ın devamı niteliğinde bir oyun olarak karşımıza çıkacak Mario+Rabbids Sparks of Hope, yine Nintendo kullanıcılarına özel bir oyun olacak. Oyun, 20 Ekim 2022 tarihinde oyunseverlerle buluşacak 

Skull And Bones

Ubisoft'un etkinlikte gösterdiği bir diğer oyun ise Skull And Bones oldu. Sea of Thieves oynayanların fazlasıyla aşina olacağı oyundan bir oynanış videosu da paylaşıldı. Skull And Bones, 8 Kasım 2022 itibarıyla oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Riders Republic

Riders Republic için 'sponsorlu oyun' desek abartmış olmayız. Zira oyunda Vans ile karakterinizi donatıp BMX bisiklet kullanacaksınız. Oyun, 14 Eylül 2022 itibarıyla erişilebilir olacak.

The Division: Heartland

Tom Clancy evreninde geçecek ücretsiz bir oyun olacak The Division: Heartland, oyun bu yıl içinde ya da en kötü senaryoda gelecek yıl oyunseverlerle buluşacak.

The Division Resurgence

Yine Tom Clancy evreninde geçen bir mobil oyun olarak karşımıza çıkan The Division Resurgence, oyun için henüz bir çıkış tarihi açıklanmamakla birlikte testlerin Dark Zone ve Conflict gibi oyuncuların birbirleriyle karşılaşacakları modlara odaklandığını söyleyebiliriz.

Rainbow 6 Mobile 

Ubisoft'un bir başka mobil oyunu olarak karşımıza çıkan Rainbow 6 Mobile için de henüz elimizde bir çıkış tarihi yok ancak Ubisoft, oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabileceğimiz bir oynanış videosu paylaştı.

Just Dance 2023

Adı her ne kadar 2023 olsa da Just Dance 2023, bu yılın sonunda yayınlanmış olacak. Yeni Just Dance oyunculara yeni bir arayüz ve daha iyi çok oyunculu özellikler vadediyor.

Trackmania

Trackmania kesinlikle yeni bir oyun değil ancak bugüne kadar PC'ye özel bir oyundu, 2023 itibarıyla oyun hem konsollara gelmiş olacak hem de çapraz platform desteğine sahip olacak.

Assassin's Creed Mirage

Assassin's Creed Mirage, geçtiğimiz hafta yapılan duyurudan sonra ikonik serinin yeni oyunu olarak resmen tanıtıldı ve 2023'te karşımıza çıkacak. Oyun, Assassin's Creed Valhalla'dan 20 yıl öncesinde Bağdat'ta geçecek. Ana karakter Basim Ibn Ishaq olacak oyunun temeli gizlilik, parkurlar ve suikastler üzerine inşa edilecek.

Assassin's Creed Kodadı Jade

Henüz resmi bir ada sahip olmayan Assassin's Creed Kodadı Jade, akıllı telefonlar için geliştirilen bir açık dünya Assassin's Creed oyunu olacak. Oyun, alışık olduğumuz Assassin's Creed mekaniklerini, dokunmatik ekranlara uyumlu olacak şekilde optimize edilecek. 

Assassin's Creed Kodadı Jade'i serinin en özel oyunlarından biri haline getiren detay ise ilk kez oyuncuların karakteri kendilerini yaratabilecek olması. Bu arada oyunun milattan önce 215 yılında Çin'de geçeceğini de belirtelim.

Assassin's Creed Infinity: Kodadı Red ve Kodadı Hexe

assassin's creed infinity

Assassin's Creed Infinity bir oyun değil, daha çok bir 'evren' olacak. İlk oyun Kodadı Red, ikinci oyun Kodadı Hexe olacak ve feodal Japonya'daki ninjaları merkezine alacak. Kodadı Hexe hakkında henüz çok bilgimiz yok ancak 'büyücülük' gibi seriye yeni bir hava katabilecek öğelerin yer alacağını biliyoruz.

35
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
35
3
1
0
0