Yeni Oyun Avatar: Frontiers of Pandora'dan İlk Oynanış Videosu Geldi: Çıkış Tarihi de Açıklandı

6
3
0
0
0
Yeni Oyun Avatar: Frontiers of Pandora'dan İlk Oynanış Videosu Geldi: Çıkış Tarihi de Açıklandı
Ubisoft, Avatar film serisinden esinlenen Avatar: Frontiers of Pandora'nın oynanış fragmanını paylaştı. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

Ubisoft, 2017 yılında James Cameron imzalı gişe rekorları kıran Avatar serisinden ilham bir oyunun geleceğini duyurmuştu. Ancak o yıldan bu yana oyun hakkında bildiklerimiz çok azdı. Avatar: Frontiers of Pandora ismi verilen yapımın ilk olarak 2022’de çıkması planlanmış, ancak daha sonra ileri bir tarihe ertelenmişti.

Bugün ise hayranların merakla beklediği oyundan nihayet detaylar paylaşıldı. Ubisoft, bugün gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliğinde oyunun çıkış tarihini, detaylarını ve oynanış fragmanını paylaştı.

Avatar: Frontiers of Pandora'nın oynanış fragmanı

Avatar: Frontiers of Pandora, şirketin diğer oyunlarında gördüklerimize benzer bir şekilde geniş bir dünyaya sahip olacak. Oyuncular, FPS türünde olacak yapımı ister tek ister de arkadaşlarıyla eşli bir şekilde deneyimleyebilecek.

Oyun, orijinal Avatar filminin 15 yıl sonrasında geçecek. Oyuncular kendi Na’vi karakterlerini oluştururken Pandora’nın eşsiz bölgelerini keşfedebilecek. Bunun yanı sıra Avatar evreninden gördüğümüz birçok yaratığı da yapımda görebileceğiz.

Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi

Avatar: Frontiers of Pandora, 7 Aralık 2023 tarihinde çıkış yapacak. Oyunun, PC dışında yalnızca yeni nesil konsollara geleceğini ekleyelim. Yani Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC üzerinden oynanacak.

Avatar: Frontiers of Pandora resmi fragmanı;

6
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
3
0
0
0