Barış Akarsu'nun Kısa Ama Unutulmaz Hayatını Konu Alan "Merhaba" Filminden Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]

19
3
2
1
0
Barış Akarsu'nun Kısa Ama Unutulmaz Hayatını Konu Alan "Merhaba" Filminden Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]
Erken yaşta hayatını kaybeden Rock müziğin güçlü sesi Barış Akarsu'nun hayatının anlatıldığı Barış Akarsu: Merhaba filminden yeni tanıtım videosu yayınlandı.

Türk rock müziğinin en sevilen isimlerinden olan Barış Akarsu, ilk olarak bir müzik yarışması ile adını duyurmuştu. Daha sonra şarkıları ve rol aldığı bir dizi ile milyonlarin gönlünde taht kuran sanatçı, geçirdiği bir trafik kazasının ardından hayata veda etmişti.

4 Temmuz 2007'de hayatını kaybeden sanatçının hayatı şimdi film oluyor. Filmden oldukça duygusal bir ikinci tanıtım videosu yayınlandı. 

Mendilleri hazırlayın: Gözyaşlarımız sel olacak

Başrollerini İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada'nın paylaştığı yapımdan gelen yeni tanıtım videosu, annesinin dizine yatmış olan Barış Akarsu ile başlıyor. Sonrasında ise annesi, oğlunu yüreklendirmek için bir konuşma yaparken biz ise kazayı hatırlatan görüntüler ve filmden bazı sahneler görüyoruz. 

Bilindiği üzere Akarsu, film çekimi için Bodrum'a giderken yolda bir trafik kazası geçirmişti. Doğum gününde yaptığı kazanın ardından hastaneye kalbi durmuş şekilde götürülen Akarsu, yoğun bakımda 5 gün süren yaşam mücadelesinin ardından hayata gözlerini yummuştu. 

Fikri Harika Production ve Aytaç Medya tarafından yapılan filmin yönetmen koltuğunda ise Mert Dikmen oturuyor. Dikmen aynı zamanda filmin senaristliğini de Can Anar ile paylaşıyor. Başrollerde yer alan İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada'nın yanında Şafak Pakdemir, Hüseyin Avni Danyal, Metin Coşkun, Burak Satıbol gibi isimler de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. 

Barış Akarsu "Merhaba" filmi, 18 Kasım'da vizyona girecek. Film dram türünde olacak. 

19
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
19
3
2
1
0