Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsası Binance, Türkiye’de İşe Alımlara Başladı

7
2
2
1
0
Dünyanın en büyük kripto para platformu olan ve Türkiye’de de oluşumu bulunan Binance, LinkedIn üzerinden Türkiye operasyonları için yeni iş ilanları açtı.

Kripto parası dünyasıyla haşır neşir olun veya olmayın illaki Binance platformunu duymuşsunuzdur. Sebebi ise Binance’in dünyanın en güvenilir ve en tanınan kripto para borsası konumunda olması. İlk olarak Çin’de kurulan Binance’in bir Türkiye şubesi de var.

Dünyanın en büyük iş platformu olan LinkedIn’de Binance Türkiye, yeni pozisyonlar için iş ilanları açtı. Gözümüze çarpan iş ilanlarının başında Operasyon Şefi (Müdürü) pozisyonu için açılan ilan var. Gelin Binance’in LınkedIn’de açtığı iş ilanlarına beraber göz atalım.

Binance’in Türkiye’de açtığı iş ilanları şöyle:

binance türkiye iş ilanları

Binance’in Türkiye oluşumu için yeni iş arkadaşı aradığı pozisyonlar şunlar: Operasyon Şefi, Performans Pazarlama Müdürü, Uyum Analisti, Bilgi Teknolojileri Operasyonları Analisti, Peer-to-Peer Araştırma Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Uzmanı, İnsan Kaynakları İş Ortağı, İşe Alım Uzmanı, Ürün ve Operasyonlar Stajyeri, Türkçe/İngilizce Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Almanca/İngilizce Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Senior Java Back-end Geliştiricisi.

Eğer siz de blok zinciri endüstrisindeki en büyük şirketlerden biri olan Binance’de çalışmayı düşünüyorsanız ve yukarıda bahsettiğimiz pozisyonlardan birine uygunsanız, şirketin açtığı LinkedIn sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

7
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
7
2
2
1
0