Pandemiyi Unutup Hayata Yeniden Başlamanın Zamanı Geldi: “Yılın En İlham Verici Haftası” Brand Week İstanbul İçin Kayıtlar Başladı!

6
2
1
0
0
“Yılın en ilham verici haftası” olarak da ifade edilen Brand Week İstanbul etkinlikleri için geri sayım başladı. 7-11 Kasım 2022 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikler, bu yıl da birbirinden önemli isimlere ev sahipliği yapacak.

Dünya, son dönemlerde pek de iyi bir süreçten geçmedi. 2019 yılında tanıştığımız COVID-19 pandemisiyle başlayan süreç, hayatımızı tümüyle değiştirdi. Bu süreçte evlere mahsur kaldığımız gibi çalışma alışkanlıklarımız da değişti…

2022’nin başında etkisini yitirmeye başlayan salgın, pek çoğumuzu umutlandırdı. Ancak bu kez de küresel enflasyon, Rusya-Ukrayna savaşı ve enerji krizi meseleleri patlak verdi. Hal böyle olunca da istisnasız hepimiz oldukça daralmış durumdayız. Peki bu sürece biraz da olsa mola vermek ister misiniz? Şimdi sizlere, “yılın en ilham verici haftası” olarak anılan etkinliklerden bahsedeceğiz.

Brand Week İstanbul, 7-11 Kasım 2022’de gerçekleştirilecek!

brand week

Eğer siz de yaşadıklarınızdan sıkıldıysanız ve biraz nefes almaya ihtiyacınız varsa 10.’su düzenlenecek Brand Week İstanbul’a göz atmanızı tavsiye ederiz. 7-11 Kasım 2022 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikler, herkesin kendine uygun bir şeyler bulmasını ve kendisini geliştirmesini hedefliyor. 

Yılın en ilham verici haftası” olarak lanse edilen Brand Week İstanbul’un bu yılki gündemi, önümüzdeki yıllarda yaşanmaya başlayacak olan yenilik ve değişimler olacak. Katılımcılar; ticaretten kültüre kadar onlarca kategoride, alanında uzmanlaşmış isimlerin konuşmalar yapacakları etkinliklere dahil olacaklar ve kelimenin tam anlamı ile ufuklarını geliştirecekler.

brand week istanbul

Açık konuşmak gerekirse 7-11 Kasım 2022 tarihlerinde günlerin nasıl geçtiğini anlayamayacağınızı rahatlıkla dile getirebiliriz. Zira Brand Week İstanbul konuşmacılarına baktığımızda, etkinliklerin tümüne katılmak isteyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu bağlamda; İlber Ortaylı, Pelin Batu, Refik Anadol, Serdar Kuzuloğlu, Hande Çilingir ve Demet Akbağ gibi çalıştıkları alanda zirveyi görmüş isimler, Brand Week İstanbul etkinliklerinde sahne alacaklar. 

Brand Week İstanbul, yalnızca konuşmaların yapılacağı bir etkinlik olmayacak. Türkiye’nin ve hatta dünyanın en popüler markaları, etkinlikler kapsamında lansman yapacaklar ve en yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacaklar. Ayrıca katılımcılara özel yarışmalar da Brand Week İstanbul’un eğlenceli bir parçası olacak.

Eğer siz de hem kendinize bir şeyler katmak hem geleceğin trendlerini yakalamak hem de gündemin sıkıcılığından bir nebze de olsa uzaklaşmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak Brand Week İstanbul ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Brand Week İstanbul 2022 için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz

6
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
1
0
0