• Anasayfa
  • Oyun
  • Warzone Oyuncuları, Oyunda Korkunç Bir Mesajla Karşılaştı

Call of Duty: Warzone Oyuncuları, Oyun İçinde Korkunç Bir Mesajla Karşılaştı

47
18
18
14
8
Activision'ın bu sene mart ayında yayınladığı Call of Duty: Warzone'da oyuncuların karşısına ilginç bir mesaj çıkmaya başladı. Ekranı kaplayan ve parazitlendiren bu mesajın yeni oyunun tanıtımı olduğu düşünülüyor.

Popüler FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunu Call of Duty: Warzone'da oyuncular, oldukça ilginç, oyun içi bir mesajla karşılaştılar. Oyuncuların oyun içerisinde karşılaştığı bu mesajın yeni Call of Duty oyununun tanıtımı olabileceği düşünülüyor.

Aşağıdaki videodan görebileceğiniz gibi oyun esansında oyuncuların ekranı parazitlenmeye başlıyor ve çok kısa bir süre için "know your history" (geçmişini bil) yazılı bir mesaj beliriyor. Ardından da Rusça ifadeler ortaya çıkıyor. Euro Gamer'da yer alan habere göre Rusça yazıların anlamı "doomed to repeat it" (tekrar etmeye mahkum) oldu.

Call of Duty: Warzone'daki mesaj

Tüm ekranı kaplayan ve ekranda parazitlenmeye sebep olan bu mesaj, Warzone oynarken herhangi bir anda oyuncuların karşısına çıkabiliyor. Ancak mesaj, çatışma esnasında ekrana çıkmıyor.

Oyuncuların karşısına çıkan bu gizemli mesajın, Activision'ın kısa bir süre sonra duyuracağı düşünülen Call of Duty: Black Ops Cold War oyunuyla ilgili olduğu düşünülüyor. Treyarch ve Raven Software ortaklığıyla geliştirilen oyun için daha öncesinde de Verdansk haritasında Black Ops ile ilgili 'Easter Egg'ler bırakılmıştı.

call of duty: warzone know your history

Activision, bu hafta bazı Call of Duty yayıncılarına 10 Ağustos Pazartesi gününü işaret eden gizemli bir paket göndermişti. Bunun Black Ops Cold War ile mi yoksa Warzone ile mi ilgili olduğu konusu ise henüz netleşmiş değil.

Oyunun yayıncı stüdyosu Activision, büyük bir popülerlik yakalamış olan Warzone üzerinde yeni oyunlarını tanıtma konusunda oldukça istekli duruyor. İlerleyen günler bizlere yeni oyunla ilgili yeni bilgiler de getirecektir.

Kaynak : https://www.eurogamer.net/articles/2020-08-08-mysterious-call-of-duty-warzone-scrambled-message-is-freaking-players-out
47
18
18
14
8
Emoji İle Tepki Ver
47
18
18
14
8