• Anasayfa
  • Oyun
  • Sid Meier's Civilization 6, PS4 ve Xbox One’a Geliyor

Sid Meier's Civilization 6, PS4 ve Xbox One’a Geliyor: İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi

17
6
4
2
0
Sid Meier’s Civilization 6, 22 Kasım 2019 tarihinde hem Xbox One hem de PlayStation 4 için çıkış yapacak. Civilization 6, böylelikle bütün büyük konsollarda çıkmış olan ilk Civilization oyunu olacak.

Sony State of Play yayınında açıklananlara göre Sid Meier’s Civilization 6, PS4 ve Xbox One’a geliyor. Civilization oyunları, PC’ye geliştirildikleri için genellikle konsolda oynanmaz olarak gözüküyor ancak PS3’ün hâlâ revaçta olduğu dönemlerde çıkan Sid Meier’s Civilization: Revolution, oyuncular tarafından her ne kadar oynanışı zayıf kalsa da eğlenceli bulunmuştu.

Uzun zamandır PS4 veya Xbox One için bir Civilization oyunu çıkmıyordu. Şimdi ise Civilization 6, konsollara gümbür gümbür geliyor. Tanıtımda kullanılan videoda da oyunun oynanışının konsollar için iyi bir şekilde optimize edildiği gözlemlenebiliyor.

Civilization 6'nın fiyatı ne olacak?

civilization 6

Civilization 6, 59,99 dolardan (yaklaşık 340 TL) satışa çıkacak. Tabii oyunun bütün ek paketlerini istiyorsanız bunun için içinde bütün ek paketlerin bulunduğu bir paketi 49,99 dolara (yaklaşık 285 TL) ayrı bir şekilde satın almanız gerekecek. Bu pakette Civilization 6’nın Rise and Fall, Gathering Storm eklentileri ve 18 adet ek lider bulunacak.

Civilization 6’nın ek paket paketi aynı zamanda Nintendo Switch’e de geliyor. Fiyatlandırması ise aynı PS4’teki gibi olacak. Xbox One’a ve PS4’e çıkacak olan Civilization 6’da Polonya, Vikingler, Avustralya, Pers ve Makedonya için ek içerikler bulunacak.

Kaynak : https://www.ign.com/articles/2019/09/24/civilization-6-is-coming-to-playstation-4-and-xbox-one
17
6
4
2
0
Emoji İle Tepki Ver
17
6
4
2
0