Detective Pikachu’nun Kalbinizi Eritecek Yeni Fragmanı Yayınlandı

34
8
1
1
0
Detective Pikachu’nun Kalbinizi Eritecek Yeni Fragmanı Yayınlandı
Ryan Reynolds’ın seslendirmesini yaptığı, ilk live-action Pokemon filmi Detective Pikachu, 10 Mayıs’ta ekranlarla buluşacak. İki ay önce yayımlanan ilk fragmanının ardından, Detective Pikachu yeni bir fragman ile yeniden karşımızda.

Pokemon dünyasında geçecek ilk live-action film Detective Pikachu’nun yaratıcıları, hem klasik Pokemon tasarımını koruyabildi hem de aynı zamanda korkutucu ve şirin olmayı başarabilen gerçek bir Pikachu yaratmayı başardı gibi gözüküyor. Yayımlanan eski fragmanlar, Pikachu’nun korkutucu taraflarına değinirken bu fragmanda filmin geçtiği Pokeworld dünyasının ne kadar renkli ve harika olduğuna Detective Pikachu’nun ta kendisi olan Ryan Reynolds tarafından tanık oluyoruz.

Pokemon’un oyunları ve animesinden de tanık olduğumuz kadarıyla, Pokemon filmde gösterildiğinden de şirin bir karakter. Ancak bu karakterin biraz sorunlu bir tarafı olduğu da bize bir şekilde yansıtılmıştı. Pokemon dünyasında hayalet Pokemon’un gece yarısı çocukların ruhlarını geceye çekmesinden tutun, 10 yaşındaki çocukların arka ceplerinde ilahi varlıklar taşıyarak etrafta koşuşturmasına kadar birçok çılgınlık gördük.

Pokemon’un şirinliği bizim için hep bir dikkat dağınıklığı yaratmış olsa da, üzerine fazla düşündüğümüzde belki de bizi rahatsız edecek gerçeklerle karşılaşmadan edemiyorduk. Belki de Pokemon yaratıcılarının yansıtmak istediği buydu. Pokemon dünyasındaki kötü kalpliler bir yana, minik şirin yaratıklara rastladığımızda tüm bunları unutup Pokemon dünyasına kendimizi kaptırıyorduk.

Ryan Reynolds’ın YouTube kanalında yayınlanan yeni fragman, Louis Armstrong’un What a Wonderful World şarkısına gönderme yaparak ‘What a Pikachu World’ adıyla yayınlanmış. İsterseniz daha fazla uzatmadan sizleri Pikachu’nun fragmanıyla baş başa bırakalım.

Kaynak : https://io9.gizmodo.com/the-new-detective-pikachu-trailer-will-explode-your-hea-1834215090
34
8
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
34
8
1
1
0