Dijital Dönüşüm ve Blockchain Dünyasında Kariyer Yapmak İsteyenlere… Sovos Hackathon!

5
2
1
0
0
Dijital dönüşüm ve blockchain sektörlerinde kariyer yapmak isteyenler için önemli bir etkinlik yaklaşıyor. Sovos Hackathon isimli çevrimiçi etkinlikte gerçekleşecek yarışma ile ödül kazanmanın yanı sıra staj imkanı da sunulacak.

Teknoloji ile gelişen dünyada bugün artık dijital ortamlara entegre edilmemiş bir iş yapmak da hayat sürmek de mümkün değil. Hal böyle olunca da her çaptan işletme, dijital dönüşüm sürecine girmeye başladı. Bu bağlamda, başta yapılan işin internete açılmasıyla birlikte e-fatura gibi süreçlerin entegrasyonu için sayısız çalışma yapıldı.

Üstelik tüm bunların bir sonucu olarak sektörde ciddi de bir kariyer imkanı ortaya çıkmış oldu. Şimdi sizlere, dijital dönüşüm alanında kariyer yapmak isteyenlerin hayatını değiştirebilecek potansiyele sahip bir hackathondan bahsedeceğiz.

Sovos Hackathon ile hem para kazanabilir hem de kariyer fırsatları yakalayabilirsiniz!

SOVOS

Türkiye’de dijital dönüşüm dünyasının önemli temsilcileri arasında yer alan Sovos, 18-19 Kasım 2022’de bir hackathon gerçekleştirecek. Dijital dönüşüm ve blockchain’i  kapsayan bu hackathon, yeni teknolojilerin günümüz problemlerine etkin bir şekilde uyarlanması üzerine olacak. Bireysel olarak katılacak yarışmacılar, Sovos tarafından takımlar haline getirilecekler ve yeni teknolojileri kullanarak günümüz problemlerine çözüm getirmeye çalışacaklar.

Hackathon kapsamında dağıtılacak ödüller şöyle:

  • Birinci takıma 30 bin TL.
  • İkinci takıma 15 bin TL.
  • Üçüncü takıma ise 9.000 TL.

Dijital dönüşüm ve blockchain alanında kariyer yapmak isteyenler için paradan daha da önemli bir haberimiz var. Hackathonda ilk üç takım arasında yer alacak katılımcılar, Sovos’ta staj yapma imkanı yakalayacaklar.

Hackathondan önce Bootcamp eğitimleri de verilecek!

sovos

Sovos, yalnızca bir yarışma gerçekleştirmeyecek. Hackathondan önce dijital dönüşüm, yapay zeka, big data ve blockchain teknolojileri üzerine eğitim de verilecek. Katılımcılar, yarışma sonunda finale kalamasalar bile yerli ve yabancı eğitmenlerin yer alacağı bu bootcamp ile kendilerini geliştirme imkanı yakalamış olacaklar.

Sovos Hackathon için son tarih 4 Kasım!

Tamamen dijital ortamda gerçekleştirilecek olan Sovos Hackathon’a katılmak isteyenler, 4 Kasım tarihine kadar kayıt işlemlerini tamamlamak durumunda olacaklar. Etkinlik ise 18 - 19 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleşecek. Sovos, katılımcılara enerji kiti göndererek fiziksel olarak da yanlarında olduklarını hissettirecek.

dijital dönüşüm

Eğer siz de Sovos Hackathon ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt işleminizi gerçekleştirmek isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sovos kimdir?

SOVOS, müşteri ve sektör odaklı iş çözümleri sunan bir SAP hizmetleri sağlayıcısıdır. Dijital dünyanın yeni evrimi olan 'e-Dönüşüm' konseptinin yaratıcısı SOVOS, büyümekte olan Ar-Ge ekipleri ile dünya trendlerini takip ederek, Türkiye'de elektronik dönüşümün öncülüğünü omuzlayan ilk 3 firma arasında yer almaktadır.

Şirket, yarısı Fortune 500 listesinde yer alan ve farklı büyüklükteki müşterilerine 70’ten fazla ülkede destek olmaktadır. Sovos’un SaaS ürünleri ve Sovos S1 Platformu çok sayıda profesyonel iş uygulaması ve devletlerin yasal uyum süreçleriyle entegredir. Hg ve TA Associates bünyesinde faaliyet gösteren Sovos’un Amerika ve Avrupa’da 14’ten fazla ofisi bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için www.sovos.com/tr web sitesi ziyaret edebilir veya Instagram, LinkedIn ve Twitter hesaplarına göz atılabilir.

5
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
1
0
0