Dünyadaki Tüm Radyo Kanallarını Bir Araya Toplayan Site

3
1
0
0
0
Dünyadaki Tüm Radyo Kanallarını Bir Araya Toplayan Site
Radyo dinlemeyi hala seviyorsanız, bu siteyi mutlaka tarayıcınızın yer imlerine kaydetmenizi öneririm.

Benim gibi yaşı 30'un biraz üzerinde olan kimseler, çocukluk yıllarımızda internet ve benzeri teknolojilerden biraz mahrum büyüdüğümüz için müzik dinlemek istediğimizde radyoyu açıp sevdiğimiz şarkıların çıkmasını beklediğimiz günleri unutmamışlardır. Artık günümüzde istediğimiz şarkıya istediğimiz zaman ulaşabiliyoruz, fakat radyo dinlemenin yeri her zaman ayrıdır. Hangi kanaldan ne şarkının çıkacağını bilmeden sürekli zap yapmak, eminim ki birçoğunuzun hala yaptığı şeylerden bir tanesi. Radio.Garden, size -ve bana- radyo dinleme alışkanlığını tekrar kazandıracak çok hoş bir site.

Siteye giriş yaptığınızda dünyanın uzaydan çekilmiş fotoğrafı gibi bir görüntüyle karşılaşcaksınız. Daha sonra dünyadaki tüm radyo istasyonları taranıyor ve bunlar, yeşil noktalar halinde karşınıza çıkıyor. Mouse ile dünya üzerinde herhangi bir noktaya giderek o bölgenin yerel ve ulusal radyolarını rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ayrıca sinyalin alınması sırasında çıkan sesin tıpkı klasik radyolarda gibi olması da hoşunuza gidecek ayrı bir detay.

Bir radyoyu dinlemeye koyulduğunuzda, istasyonun bulunduğu çevredeki diğer radyo istasyonları da size alternatif olarak sunuluyor. Bu alternatifleri hemen sağ alt kısımdan görebilirsiniz. Siteye şöyle bir göz gezdirdim de uzunca bir süre YouTube ya da Spotify gibi servisleri kullanacağımı düşünmüyorum, tek kelimeyle bayıldım :) Siteye şuradan ulaşabilirsiniz.

3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0