The Elder Scrolls 3: Morrowind'i Alıp Uzayda Geçen Bambaşka Bir Oyuna Çeviren Modun Fragmanı Yayınlandı

7
2
0
0
0
The Elder Scrolls 3: Morrowind'i Alıp Uzayda Geçen Bambaşka Bir Oyuna Çeviren Modun Fragmanı Yayınlandı
Bir mod geliştiricisi, The Elder Scrolls 3: Morrowind'i tamamen farklı bir türe, bir ‘uzay rol yapma oyununa’ dönüştürdüğü modun fragmanını yayınladı.

The Elder Scrolls III: Morrowind, 2002 yılında piyasaya sürülen ve hala daha büyük bir hayran kitlesi tarafından oynanan bir oyun. Oyunun grafikleri ve mekanikleri zamanla eskimiş olsa da mod topluluğu sayesinde Morrowind hayat bulmaya devam ediyor.

Bir mod geliştiricisi, bırakın hayat vermeyi Morrowind'i tamamen farklı bir türe dönüştüren bir mod yapmış. Bu modda oyuncular, Morrowind’in orta çağ dünyasından çıkarak bambaşka bir yere, uzaya gidiyorlar.

Robowind Construct modu fragmanı

Modun adı “Robowind Construct”. Videoya göre, mod Morrowind'in haritasını uzay istasyonları, gezegenler ve yıldızlarla dolu bir galaksiye dönüştürüyor. Oyuncu, uzay gemisiyle bu galaksiyi keşfedebiliyor, düşman gemileriyle savaşıyor ve farklı silahlar ve ekipmanlar toplayabiliyor.

Modun henüz erken aşamada olduğu ve geliştiricinin daha çok işi olduğu belirtiliyor. Modun ne zaman çıkacağı veya nasıl indirilebileceği konusunda herhangi bir bilgi verilmedi.

Robowind Construct modu, Morrowind'in esnekliğini ve modlanabilirliğini gösteren ilginç bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Modlayarak bir oyun gerçekten bambaşka bir hale getirilebiliyor…

Kaynak : https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/this-mod-aims-to-transform-the-elder-scrolls-iii-morrowind-into-a-space-robot-shooter-rpg/
7
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
2
0
0
0