DOGE'un En Büyük Rakibi FLOKI'den Türkiye'deki Depremzedelere Dev Bağış

14
1
1
0
0
Popüler kripto para birimi FLOKI, Binance ile ortaklık kurarak Türkiye'deki depremzedelere 39.8 ETH değerinde bağış yaptığını açıkladı. Ayrıca depremzedeler için NFT satışı düzenlendiği, buradan elde edilen gelirin de bağışlanacağı ifade edildi.

Son yıllarda kripto para endüstrisinin hızla artmasıyla birlikte birçok popüler token ortaya çıkmıştı. Bunlardan biri 2021 yılında geliştirilmeye başlayan blok zinciri projesi Floki Inu’nun kripto para birimi FLOKI’ydi. İki yıldır faaliyet gösteren Floki, genellikle hayırseverlik temelli projelerde kullanılıyordu.

Şimdi ise FLOKI’den 6 Şubat günü ülkemizde yaşanan ve on binlerce insanın hayatını kaybetmesine neden olan depremlere yönelik bir bağış geldi. Twitter üzerinden yapılan açıklamada, Binance ile ortaklık kurularak bağışın yapıldığı belirtildi.

FLOKI, depremzedelere 1 milyon 370 bin TL bağış yaptı

FLOKI, Binance ile iş birliği yaparak Türkiye’deki depremlere yardım çabalarını desteklemek için 39.8 ETH (1 milyon 370 bin TL) bağış yaptığını ifade etti. Bağışın Binance’in hayırseverlik alanındaki kâr amacı gütmeyen organizasyonu Binance Charity’e yapıldığı belirtilirken, Binance Charity’nin fonların doğrudan depremzedelere gitmesini sağlayacağı aktarıldı.

Bunun yanı sıra FLOKI, Türkiye Deprem Yardımı NFT satışı yaptığını da ekledi. Bu satıştan toplam 49,75 (1 milyon 855 bin TL) toplandı. Gelirin %20’sinin depremde evini kaybeden Floki’nin Türkiye’deki ekip üyelerini desteklemek için, %80’inin ise diğer depremzedelere yardım etmek için Binance Charity aracılığıyla bağışlandığı ifade edildi.

FLOKI, geçtiğimiz günlerde BinanceUS’te listelenmişti

FLOKI kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde Binance’in ABD’dIeki bölümü olan BinanceUS’de FLOKI/USD ve FLOKI/USDT çiftleriyle listelenmişti. Popüler kripto para birimi ülkemizdeki Binance’te bulunmuyor. Peki FLOKI satın almak isteyenler ne yapmalı?

Floki (FLOKI) nasıl satın alınır?

Adım #1: Poloniex borsasına ulaşın ve hesap açın,
Güvenliğiniz için kimlik doğrulama (KYC) aşamalarını gerçekleştirin,
Adım #2: Hesabınıza diğer borsalardan herhangi bir birimde bakiye aktarımı yapın,
Adım #3: Eğer bu para birimi dolar cinsinden değilse dolar cinsine dönüştürün,
Adım #4: Pazarlar bölümüne girip Floki araması yapın,
Adım #5: Dilediğiniz miktarda Floki satın alabilirsiniz.

Bu içerik yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

14
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
1
1
0
0