5
3
2
1
0

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şubat ayında düzenlediği bir etkinlikle yeni amiral gemisi ailesi Galaxy S20'yi duyurdu. Samsung, yeni amiral gemisi ailesinde 3 model oluşturmuş, bu modelleri Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra olarak isimlendirmişti. Teknoloji devinin yeni amiral gemisi telefonları, özellikle de kamera özellikleriyle tüketicileri mest etmeyi başarmıştı.

Samsung, Galaxy S20 ailesinde hem yüksek kalite sunan hem de benzersiz özelliklere sahip olan sensörler kullandı. YouTube ekibimiz ise sensörlerin daha da geliştirilebileceğini düşündü. Hal böyle olunca da sizler için Galaxy S20 ailesindeki ortanca modeli olan Galaxy S20+'a sağlamlık testi yapan ekibimiz, bu telefona beşinci kamera sensörünü takmaya karar verdi.

Samsung

Samsung'un Galaxy S20+ modeli, serinin diğer telefonlarında olduğu gibi Exynos 990 işlemciden güç alıyor. 8 GB RAM ve 128 GB de depolama alanına sahip olan telefon, 4.500 mAh kapasiteli batarya ile birlikte geliyor. Tüketiciler, bu telefonda Samsung'un son arayüzü olan One UI 2.1'i deneyimleyebiliyorlar. Ancak biz, sizler için hazırladığımız videoda bu telefonun donanım özellikleriyle değil, ne kadar sağlam olduğuyla ilgileneceğiz.

5
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
5
3
2
1
0