Oyun Oynarken Para Kazandıran Gamer Arena, 9 Kasım'da Yurt Dışına Açılıyor: GAU Token, Küresel Piyasalarda Listelenecek!

2
1
1
1
1
Oyuncuları bir araya getiren ve oyun oynarken para kazanmalarını sağlayan Gamer Arena’nın kripto para birimi GAU Token, bu ay iki yeni küresel borsada listelenecek. Birinin AscendEX, diğerinin ise sürpriz tutulduğu listelemeyle birlikte GAU Token’ın ve Gamer Arena’nın uluslararası bilinirliğinin artırılması planlanıyor.

Video oyun dünyasına olan ilgi her geçen gün biraz daha artarken, bu alandaki çalışmalar da hız kesmeden devam ediyor. Hatta şimdilerde, kendinize rakip bulup, ödül olarak kripto para kazanabileceğiniz platformlar bile var. Gamer Arena da onlardan bir tanesi. Bugüne dek daha çok Türkiye özelinde çalışmalarını sürdüren platform, yakın bir gelecekte küresel çapta ses getirmeyi hedefliyor.

Gamer Arena; PC, PlayStation, Xbox ve hatta mobil oyunlarda bile kendinize rakip bulabileceğiniz devasa bir platform. Clash Royale’den  FIFA 23’e kadar oldukça geniş bir kütüphaneye sahip olan Gamer Arena, oyuncuların bu mecrada buluşup, güçlerini sergilemesine imkan tanıyor. Üstelik platforma dahil olduktan sonra düello ve turnuvalara dahil olup, platformun kripto para birimi olarak bilinen GAU Token kazanabiliyorsunuz. Şimdiyse bu kripto parayla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

GAU Token, küresel piyasalara açılıyor!

gau token

Gamer Arena’nın kripto para birimi GAU Token, yaklaşık bir yıldır Türkiye’deki popüler kripto para borsalarından Icrypex’te işlem görüyordu. Platforma üye olup müsabakalarda GAU Token kazanmayı başaran oyuncular, elde ettikleri GAU Token’ları diledikleri gibi platform içinde ve dışında değerlendirebiliyorlardı. Gelen son haberler ise GAU Token’in önemli bir süreçte olduğunu gözler önüne seriyor. Avalanche C-Chain tarafına geçişini tamamlayan ve siber güvenlik denetim sertifikalarını alan GAU Token, önümüzdeki günlerde uluslararası borsalarda da yer almaya başlayacak.

Yapılan açıklamaya göre GAU Token, 9 Kasım itibarıyla Coingecko verilerine göre dünyada 16. Sırada bulunan merkezi kripto para borsası AscendEX’te listelenmeye başlayacak. Ayrıca yakın bir zamanda, henüz ismi açıklanmayan büyük bir kripto para borsası daha GAU Token’a ev sahipliği yapacak. Böylelikle Gamer Arena’nın kripto para birimi, uluslararası borsalarda da işlem görmeye başlayacak ve popülaritesini artırmış olacak.

2
1
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
1
1